TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Przewodnik po scenach

2003-08-14 20:30:00 StarWars.Com

Trzymanie sekretów w tajemnicy to chyba najlepsze określenie Hyperspace. Tym razem nie można było zdradzić informacji na temat numerów scen. Dlatego zamiast numerów Pablo nadał im nazwy literkowe. Podobno losowo...

Scena A: najczęściej pokazywana w kamerze internetowej. Tam zaczęły się zdjęćia do E3. Było tam wiele planów, od werandy z kolumnami, przez lobby windy, a obecnie znajduje się tam basen, który pozwoli zanurzyć bohaterów w dwóch środowiskach.

Scena B: to głównie zielony ekran, także znany widzą webcama. To tu było pięć platform lądowniczych oraz tu szalał Bail Organa na swoim speederze.

Scena C: jeden z największych planów. Tam był apartament Padme oraz mostek okrętu Federacji Handlowej. Na scenie znajduje się słynne już urządzenie wirujące. Obecnie trwają tam pracę nad nowym przemysłowym środowiskiem.

Scena D: jedna z mniejszych. Kiedyś biura senatorów, potem fragmenty światyni Jedi. Obecnie coś tam robią.

Scena E: malutka. Głównie niebieski ekran, kręcono tam sceny w senacie oraz parę ujęć w myśliwcu Jedi.

Scena F: znów jedna z większych. Wcześniej apartamenty Palpatine’a, scenografia z klasycznej trylogii, potem sterylny nowe środowisko dla E3. Obecnie zamienia się w wielkie centrum dowodzenia.

Scena G: znów scena z niebieskim ekranem. Wcześniej sala rady Jedi, a ostatnio hangar, w którym kręcono sceny z klonami (przedwczoraj).

Ponadto wczoraj kręcono scenę z użyciem linek. Spoiler Dla tych, którym podobało się w AOTC sceny gdzie Obi-wan albo Anakin latali sobie prawie swobodnie po Coruscant, choć w praktyce głównie w dół ;), dobra wiadomość. W E3 zoboaczymy podobne sceny. Może nie aż tak, ale w każdym razie wczoraj kręcono sceny z Haydenem i Ewanem z przyczepionymi linkami, które utrzymywały ich w powietrzu. Obaj próbowali się czegoś trzymać, ponoć ma to związek z windą, którą kręcono w pierwszym tygodniu. (koniec spoilera).
TAGI: Ewan McGregor (462) Hayden Christensen (239) Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276)

KOMENTARZE (3)

  • Anor2003-08-14 23:30:53

    Spoiler fuj... Poza tym podziwiam Lucasa, ze mimo takiego budżetu łąduje każdą scenę do tego samego studia i wyjdzie na to, ze naszą galaktykę nakręcili w studiu które miało 500 m kwadratowych!!!!!!!!!

  • Luke Darklighter2003-08-14 21:25:39

    i znowu bedzie kawal mojego kochanego Coruscant :-D

  • Neimoidian2003-08-14 20:39:01

    Te linki widać na zdjęciu na oficjalnej - pozazdrościli Supermanowi i Neo?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..