Gry komputerowe

Jedi Academy 17 września

Gry-online

Na Gry-online znalazło się parę słów o kolejnej części Jedi Knighta - Jedi Academy.
W ostatnich miesiącach programiści z zespołu Raven Software nie próżnowali i używali całej posiadanej Mocy, aby tylko dokończyć prace nad kolejną częścią cyklu Star Wars Jedi Knight, pt. Jedi Academy. O tym, że im się udało świadczy najlepiej wymachiwanie Mieczami Świetlnymi przedstawicieli korporacji LucasArts, którzy ogłosili właśnie, iż całość trafiła już do tłoczni!
Czego możemy się spodziewać po Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy? Już na początku przyjdzie nam stworzyć zupełnie unikatową postać (rasa, ubiór, płeć, itd.), by następnie rozpocząć trening jej umiejętności (posługiwanie się Mieczem Świetlnym i Mocą) - to, czy staniemy po dobrej bądź złej stronie Mocy zależy wyłącznie od naszych posunięć w grze. Co więcej, z czasem przyjdzie nam władać nawet dwoma Mieczami Świetlnymi (kłania się SW: Episode II), jak również bronią Darth Maula! Zapowiada się naprawdę przednia rozrywka...
Ogólnoświatowa premiera Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy nastąpi 17 września.Tagi: Jedi Knight III: Jedi Academy (43)

Komentarze (8)

Ja nieczekam E-MULE i GO !!!!!!! :] już niedługo nie będzie problemów ze śćiągnięciem bo wieeeeeele osób będzie mialo JK3 !!! :-)))))))))))))

LUDZIE !!! Jedi Academy moze u mnie zadziała :D:D:D

Kiedy bedzie demo? chyba ze juz jest :) Kurcze, ale nie moge sie juz doczekac tej gry :)

Taaaaaaaa LucasArts i lokalizacje :/

eee a po co ci Jedi polska premiera?:P spolsczenia oczekujesz czy co?:P

A kiedy będzie polska premiera?

JA CHCE JKIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"It's the final countdown!"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.