Zemsta Sithów

Mace o walce w E3

TFN

Na Fox Sports Net Samuel Leroy Jackson mówił trochę o najnowszej części Sagi. Powiedział, że granie Rycerza Jedi wymaga wiele wysiłku. Wspomniał również, że nauczenie się 90 ruchów walki mieczem świetlnym zajęło mu 3 dni. 30 ciosów na każdy dzień. (spoiler):Samuel powiedział także o tym, że w filmie zostanie zaatakowany i przez to wywiąże się pojedynek, który doprowadzi do jego śmierci. „W tej scenie cały czas się bronie i jestem z tyłu. Pole walki ma ponad 400 jardów a ja cały czas skacze i robię inne dziwne rzeczy”. Jackson nie powiedział tylko kim jest postać, z którą bedzię walczył.(koniec spoilera)Tagi: Samuel L. Jackson (277)

Komentarze (8)

Rozwścieczony Anakin zabije Windu a póżniej przegra z Obi-Wanem

DOOKU a MOC = zadawanie potezniejszych ciosów miczem,a tak ogolnie to Hrabia w walce z Anim i Obim zwiekszył swoją szybkosc (kazdy SITH w walce uzywał MOCY)

Anakin przerznał z Dooku bo Hrabia uzywał ciągle mocy w walce ( jak to kazdy SITH :) ), po za tym Anakin o Obi-Wan są uwazani za jednych z najlepszych szermierzy w zakonie.
Po Wojnach Klonów Anakin Skywalker stanie się najpotężniejszym JEDI a tym samym stanie sie SITHEM i wybije cały zakon !!!!!! (takie są FAKTY) :)

Fatt nie. Jakby Fett miał zabić Windu, to ja siądę i zapłacze!!! To niemożliwe

....pomyslcie ..skoro skakal i uciekal to musialaby to byc postac , do ktorej nie latow sie zblizyc...wiec jest mozliwosc , ze nie bedzie sie ona poslugiwlaa mieczem swietlnym...a skoro Anakin przerznal z Dooku ...to watpie , zeby sie doksztalcic by pokonac Windu.....ciagle jest mozliwosc ze to bedzie Fett....np z jet packiem

No a ja obstawiam Imperatora :P skoro Windu się cofał i skakał itd. to postać z którą walczył musiała budzić nie lada respekt.....no chyba że to był już Darth Vader ;)

Fajnie. Obym się nie zawiódł na pojedynkach i wa;kach.

zaczyna sie chyba potwierdzać, ze to musi być Anakin!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.