Zemsta Sithów

Przemysł się kręci.

StarWars.Com

22 sierpnia. Lucasowcy myślą na wiele lat w przyszłość. Obok kręcenia Epizodu III na planie powstają także dokumenty, z których część zostanie dołączona do wydania DVD Części III, część zaś wzbogaci Hyperspace.
Tymczasem nakręcono kolejne krótkie ujęcie do Epizodu III. Wcześniej w filmie pojawił się Nick Gillard, a teraz Ali Keshavji, który zastępował Pabla, podczas jego choroby, w wypełnianiu misji naczelnego kronikarza planu (choć głównie interesował się chorobą Pabla). Ali pojawi się na chwilę w jachcie z Naboo, najpewniej statku Padme, jako pilot. Postać póki co nie ma imienia ani nic, ale z pewnością z czasem się ono pojawi.
A do Sydney przyleciał Steve Sansweet, człowiek odpowiedzialny za relacje z fanami. Natomiast w poniedziałek pojawi się Amy Somensky, fan który wygrał wycieczkę na plan w konkursie na Hyperspace.Tagi: DVD (534) Hyperspace (147) Nick Gillard (45) Steve Sansweet (124)

Komentarze (4)

Jemu tam pewnie jak niewolnikom na Tatooine wszczepili jakieś nadajniki, które pozwalają na ich wyłapanie i zabicie, gdy tylko puszczą parę z ust. No i specjane bojówki Lucasa pewnie wyłapią też tych co się dowiedzieli - więc uważaj Kisiel ;-)

Amy Somensky - to moj kumpel, wszystko mi powie :P

wycieczka na plan, fajnie....zakladając ze gos np jest hip-hopowcem, moglby sobie wyniesc jakis rekwizyt :-)

"człowiek odpowiedzialny za relacje z fanami" czyli ten ktory mowi o wszystkim poza tym co interesuje fanów ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.