Zemsta Sithów

Pojedynek na planie

StarWars.Com

26 sierpnia. Kolejny dzień pojedynku. Nie dość, że słońce grzało mocniej, to jeszcze wszyscy byli przy dość małej scenie oświeconej czerwonym światłem i maszynami generującymi wiatr. Pojedynek ma się toczyć na kilku planach. Zobaczymy też kilka niespodzianek, o których nic nie napisano. A sama walka ma być wielopoziomowa. Należy też liczyć się z wieloma zwodami akcji. Dzisiejsza scenografia była w praktyce ograniczona do minimum, resztę doda się komputerowo.

Ale pojedynek wymaga też dużego nakładu pracy. Ponieważ kręci się go przez parę dni, w kilku różnych miejscach, trzeba też zadbać odpowiednio o kostiumy. A tych będzie kilka różnych kopii, prawie identycznych, choć uwzględniających pewne etapy walki.

Część scen przeniesiono już na marzec, gdy będą robione dokrętki. Pojawi się wtedy też kilku nowych obcych (przynajmniej 6 ma być przygotowanych by wystąpić w tle – i to chyba nie komputerowo).Tagi: Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (3)

Czytałem, że podczas pojedynku z Obi-Wanem, Anakin ma stracić nogę. Tzn. już dokładnie nie pamiętam, coś w tym stylu przynajmniej...

tylko ze w tym newsie nie ma ani slowa ze to akurat TEN pojedynek, moze to jakis inny ?

coraz bardziej jestem ZAJARANY !!!!!
AAAAAA juz nie moge wytrzymac !!!!
ja chce maj 2005 !!!!!!!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.