Zemsta Sithów

O pojedynku słów parę

TFN

TFN w końcu wziął się do roboty i wytrzasnął prawdziwe spoilery. Obecnie na planie jest kręcony pojedynek, o którym na Hyperspace (i za Hyperspace na Bastionie) będziemy jeszcze trochę pisać. Tyle, że Hyperspace koncentruje się na ilości planów, strojów itp. pozostawiając najciekawsze elementy nieznane. Ale szpiedzy TFNu znaleźli kilka takich rzeczy. No i mamy całkiem spory spoiler: To, że walka będzie się toczyć w różnych miejscach to już wiemy. W każdym razie w Epizodzie III będziemy obserwować jak Vader powoli staje się maszyną. Będzie po kolei tracił różne części ciała. Między innymi prawą nogę. No i chyba najważniejsze. Anakin i Obi-wan będą walczyć w scenografii z lawą. (koniec spoilera). Oby więcej takich spoilerów.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (890) Hyperspace (147)

Komentarze (9)

Trochę to makabryczne, nie lepiej by było gdyby raz się wykąpał w lawie i po krzyku?

Kit z Anakinem

Biedny Anakin ale skoro ma mu to pomóc :)

To jest spoiler!!!

Kiedy będzie więcej spoilerów o Sidiousie!!!???

A klejnoty rodzinne?

Nareszcie cos konkretnego !! Wiec bedzie z E3 niezła siekanka, wszystko wskazuje ze bedzie to: "Jewry Bady na Szpady" :D

Ups, trochę jestem zapóźniony w bastionowych newsach i walnąłem podobny spoiler w komentarzach ;). Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi :). Przepraszam, postaram się bardziej uważać następnym razem.

no i super !!!!! Ani bardziej przeistacza sie w Dartha Vadera!!!
Już czuje zapach zblizającej sie Trylogii... hehehe :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.