Zemsta Sithów

Czat z Trishą Biggar

TFN

Nie dawno odbył się na Hyperspace czat z projektanką kostiumów do E3 Trishą Biggar. Oto małe info:

- Wielkim wyzwaniem dla projektantów było stworzenie kostiumu dla Padme, który jednoczesnie pozwalałby jej na bycie senatorem oraz ukrywał fakt, że jest w ciąży.
- Bruce Spence to kosmita nowej rasy jaką ujrzymy w filmie, jej przedstawiciele są wysocy i chudzi. Kostiumy zostały tak zaprojektowane, aby zamaskiwały ich posturę.
- Strój Mon Mothmy będzie przypominał ten w jakim ją widzielismy w Powrocie Jedi, dzięki czemu będzie łatwo rozpoznawalna.
- Kostiumy rasy Mom Calamari są inne niż te jakie widzialismy w Powrocie Jedi. Trisha mówi: „Wyglądają wspaniale”.
- Chewbacca nie będzie nosił żadnych ubrań (ale czy w filmie je nosił ?: )).
- Trisha stworzyła kostium Dartha Vadera.
- Po zakończeniu zdjęć stroje zostaną jeszcze wykorzystane w czasie dokretek w przyszłym roku.Tagi: czat (44) Hyperspace (147) Trisha Biggar (21)

Komentarze (6)

mi chodziło - Orginał - czyli, że nic w nim nie zmienią, przeciez to oczywiste Hayden nie jest postury Davida i trzeba bedzie nowy kostium uszyc

heks i VADER - a jak wy myślicie, czy Hayden zmiesci się perfekcyjnie w stary, zżarty przez mole kostium, który uszyty był na zupełnie innego aktora? Czego się spodziewacie po nowym kostiumie, że Vaderowi antenki do hełmu przyczepią? Nowy kostium to bedzie najprawdopodobniej stary kostiumik, tylko na nowo uszyty, pod konkretnego aktora.

no cos ty !!! nic nowego nie moze wymyslic !!!
To musi byc ORGINAŁ!! :)

Stworzyla kostium Vadera? Ciekawe co nowego w nimwymyslili, oby czegos nie s.........

Ujżymy?

O ta informacja z kostiumem Bruce'a Spence'a jest w gruncie rzeczy, bardzo cenna. Jak wiemy już, część kosmitów z jego rasy ma być komputerowa - Ci w tle, a część nie ;). Zatem teraz już wiemy dlaczego. Fajne jest to, że można liczyć iż nie bedzie to tylko proste zwielokrotneinie postaci.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.