TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Nowe książki Sholastica

2002-02-01 08:52:00 StarWars.com

Sholastic ogłosił, że popularna seria "Jedi Apprentice", w Polsce wydawana przez Egmont pod tytułem "Uczeń Jedi", nadal będzie wydawana. Autorką książek o czasach szkolenia Obi-Wana jest dobrze znana Jude Watson, która napisała już około 17 książek z tej serii. Nowe powieści Jude Watson ukażą się już niedługo w USA, a w Polsce... no cóż zobaczymy.

Poniżej są umieszczone okładki książek, które niedługo ukażą się w USA.

[ Jedi Apprentice - Special Edition #2 The Followers ][ Jedi Quest - The Way of the Apprentice ][ Jedi Quest - The Trail of the Jedi ]


Książki będą kolejno nosiły tytuły: "JA SE#2 - The Followers", "Jedi Quest - The Way of Apprentice", oraz "Jedi Quest - Trial of the Jedi".

A teraz troszkę o fabule: w drugim special edition "The Followers" zły dr. Lundi odkrywa zapomnianą kryjówkę Sithów. Oczywiście na miejscu pojawia się Qui Gon i wraz z Obi-Wanem mają zapobiec użyciu holocronu Sithow, przez doktora i jego pomocników.

"The Way of Apperentice" jest pierwszą książką z serii Jedi Quest mających miejsce przed wydarzeniami TPM. Głównym bohaterem jest 14-letni Obi-Wan, ktory mimo swego wieku dysponuje już ogromną Mocą i jest możliwe, że to on jest Wybrańcem.

Orócz książek z serii JA zostanie wydana jeszcze jedna, lecz o innej tematyce. "The Fight for Survive" będzie opowiadała o przygodach młodego Bobby Fetta.
TAGI: Jedi Quest (26) Jude Watson (79) Scholastic (122) Uczeń Jedi (30) zapowiedzi książkowe (301)

KOMENTARZE (1)

  • THE_ONE1012013-04-04 03:03:31

    Przybywam z przyszłości. Seria "Uczeń Jedi" w Polsce nigdy nie doczekała się po 7, wydania kolejnych tomów. Ale za to zwiększyła się ogólna dostępność internetu dla szarego człowieka, przez co możemy czytać skany książek wydanych w US and A.
    "Live long and prosper" ... Pozdro ;]

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..