TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Zebranie Separatystów

2003-09-09 21:49:00 StarWars.Com

8 września. Kręcono scenę wspólnego zebrania przywódców Konfederacji Systemów Niepodległych, w tym Nute’a Gunraya i Rune Haako. A wszystko to w wielkim pomieszczeniu kontrolnym, które znajduje się na statku bojowym Federacji Handlowej. Choć mostek trochę przypomina ten z Epizodu I, to jednak widać po nim zmiany wywołane przez wojnę. Federacja Handlowa jest u swojego kresu, podobnie zresztą jak cała Konfederacja. A także zdjęcia do Epizodu III. To ostatni plan, na którym elementy niebieskiego ekranu to jedynie prostokąty w iluminatorach. Reszta jest zbudowana.

Silas Carson, ponowanie jako Nute Gunray próbuje mówić coś przez kostium. Sandy Thomson, jedynie rusza postacią Rune Haako, reagując na to co się dzieję, gdyż Haako nic nie mówi w tej scenie. Jest jeszcze jeden Neimoidianin, którego gra Colin Ware (już „grał” raz Neimoidiańskiego pilota - wiecej >>>), ale wcielił się w jakiegoś Neimoidiańskiego doradcę Gunraya i Haako. Neimoidianie zdają się z kimś rozmawiać przez holonet.

W tle pojawiają się inni separatyści, w tym senator Pu Nudo, a także Passel Argente – przywódca Sojuszu Korporacyjnego, wraz ze swą doradczynią – Denarią Kee. Oboje w nowych kostiumach, a do tego Denaria była wymieniona na liście postaci. W Epizodzie II, była po prostu doradczynią (i pewnie nie tylko) Passela, a samo imię pojawiło się dopiero w Ilustrowanym Słowniku po AOTC.

W filmie nie pojawi się senator Tikkes. Jego maska została wykorzystana do zrobienia lojalnego Republice senatora Tundra Dowmeia, także z rasy Quarren.

Choć podczas kręcenia zabrakło, to w scenie pojawią się jeszcze inni separatyści. Oczywiście dodani komputerowo. A więc nie powinni pojawić się jeszcze Wat Tambor, Poggle Mniejszy, San Hill czy Shu Mai.

Wygląda na to, że zostało jeszcze tylko 7 dni.

Ciekawostką jest to, że nie wspomina się tu ani słowem o Dooku. Czy to on ma być hologramem, a może jeszcze ktoś.
TAGI: Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276) Silas Carson (33)

KOMENTARZE (4)

 • Neimoidian2003-09-10 09:47:47

  Powrót na statek Federacji - od EI na to czekałem :)

 • Domator2003-09-10 09:06:10

  Pewnie Dooku ukrywa się gdzieś w strachu przed Jedi (niestety)

 • Anor2003-09-10 08:39:08

  Tia w tym moemencie pewnie Dooka juz nie ma:P

 • DARTH VADER2003-09-10 00:00:48

  Dooku pewnie zginął.... Anakin/Vader dał czadu hehhe :D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..