Zemsta Sithów

Pojedynek: Powrót

StarWars.Com

9 września. No i stało się. Ponownie kręcą pojedynek. Annie znów walczy przeciw Kenobiemu. Tym razem jednak sceny kręcone poprzedzają punkt kulminacyjny walki. Na dodatek wykorzystywany jest ostatni zbudowany pełny plan, reszta to pewnie ekrany w kolorach zielonym i niebieskim. Wczoraj w planach były tylko dwie sceny.

Hayden musiał trochę odpocząć ze swoją zbolałą nogą, ale wczoraj już w pełni sprawny stanął na przeciw swego dawnego mistrza. Sam pojedynek, albo raczej ten jego fragment, zrobił na wszystkich olbrzymie wrażenie, swą dynamiką, szybkością i sprawnością. Jedno jest pewne, szykuje się niezłe widowisko. Całość sceny znów wypełnia czerwone światło.

Na planie byli też kaskaderzy – Ben Cooke i Nash Edgerton, którzy dziś lądowali (jako Anakin i Obi-wan) na jakimś panelu sterowniczym. W innym miejscu na planie były obecne olbrzymie grodzie.

Jedno jest pewne, jak przyznaje Pablo, przy tak rozrzuconym chronologicznie pojedynku bardzo łatwo się pogubić.

No a w przyszłym tygodniu na planie będzą kręcone zdjęcia z Beru, które, jak przyznał Pablo, były planowane od początku na marzec, ale dopiero niedawno je przesunięto (stąd pewnie to ogłosznie).Tagi: Hyperspace (147) Pablo Helman (23) plan (92) Relacja (275)

Komentarze (3)

<WOW> !!!!
No to szykuje sie prawdziwe widowisko !!!!!
Najlepsza walka SAGI !!!

Jakoś mnie ten pojedynek nie jara, mam nadzieje się mile rozczarować

Już się nie moge tego pojedynku doczekać - mam nadzieję, że sprosta oczekiwaniom.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.