Zemsta Sithów

Ten dzień będzie pamiętany jako koniec Kenobiego...

StarWars.Com

15 sierpnia. Nakręcono aż siedem scen, ale w praktyce wszystkie to raczej zapełniacze czasu, albo także miejsca (sceny wkomponowane w tło), ale to także ostatni dzień Ewana McGregora na planie. Obi-wan z pewnością będzie musiał wrócić jeszcze, ale na razie będzie miał wolne. Zresztą należy dodać, że w każdej z 7 nakręconych dziś scen pojawili się Jedi. Ewan po zakończeniu swej ostatniej sceny, został nagrodzony brawami. No i tak się kończy Obi-wan Kenobi.

Dla Haydena to także ostatni dzień na planie, ale nie w ogóle, ale w charakterze Jedi. Jedną scenę dzieli z jakimś nauczycielem Jedi i jego dwójkom padawanów, którzy ćwiczą walkę. Młodego padawna gra Coinneach Alexander, a walczącą z nim uczennicę ... córka Ricka McCalluma – Mousy. Spędziła ona na planie dość dużo czasu, pomagając w różnych departamentach (już wiemy jak Rick dba o koszty, i wakacje córki). Pojawiła się też kilka razy w obrazie pokazywanym przez kamerę internetową z planu E3. No a teraz zagra małą rólkę.

Także Silas Carson ostatni raz gra mistrza Jedi, generała Ki-Adi-Mundi, który na niewidzialnej planecie dowodzi niewidzialnymi klonami. Czasem towarzyszą mu kaskaderzy w zielonych strojach. A w walce pojawią się całe zastępy klonów w kolejnej nowej i oszałamiającej lokacji. Pewnie pojawią się też Kanonierki.Tagi: Ewan McGregor (387) Rick McCallum (167) Silas Carson (22)

Komentarze (5)

Już się nie moge doczekać!!!

No i się skonczyła pewna epoka...

Papa Obi i witaj Vaderze, bo to chyba wynika z powyższego tekstu

No tak, zapracowany, to mu sie wakacje mażą... :D

A Lord Sidious ciągle o wakacjach mysli ... (15 sierpnia) ;-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.