Fandom

Spotkanie fanów w Warszawie, ....

Pafawag.

Dnia 22 listopada (sobota) w Warszawie odbędzie się spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Zbiórka o godzinie 14.00 w Empiku Megastore Junior 2 przy Marszałkowskiej (niedaleko Galerii Centrum i kina Relax) na pierwszym piętrze przy regale z książkami spod znaku Star Wars. Skąd udamy się do jakiejś knajpki (McGreg zobowiązał się do znalezienia odpowiedniego lokalu).Tagi: Warszawa (309)

Komentarze (21)

O rany, czlowiek chce sie spotkac ze znajomymi. Spotkanie fanow w Wawie, a nie warszawskie. I o co sie tutaj klocic i krzyczec jak Andaral, ze bede zgrzyty?

Pafawag. powiedz, proszę, jaki jest twój cel w oraganizowaniu tych spotkań. może to rozwieje gęstą atmosferę jaka zapanowała.

mówiłeś?

Pafawag --> Ja ci już mowiłem że będą zgrzyty, ale rob jak uważasz !!

Mike. "Warszawskie Spotkania Fanów Star Wars" to też jest nazwa własna. chyba, że byśmy powiedzieli Spotkania Fanów Star Wars w Warszawie, ale to już jest nazwa polspolita. mi chodziło raczej nie o definiowanie nazw tylko o uwzględnienie pierszeństwa nazewnictwa. jak wchodzę do sieci i widzę, że już coś takiego istnieje to nie duplikuję tego na siłę i pewnie ty też tak nie robisz ;) bo to się nazywa zagrywka nie fair. bynamniej nie zarzucam nieuczciwości spotkaniom, które robi Pafawag. tutaj raczej wkrada się mała dezorganizacja spotkań. that's all. cdn ;)

Wiesz Pafawag... bo to trzeba rozmawiać z odpowiednimi osobami. Poza tym i tak było spotkanie kameralne, z ludźmi których też nie znasz.

O Jezu, wielkie halo, zapytałem się tylko czemu jest tak a nie inaczej.

Mike... a ty znowu robisz problemy. Odierz to jako pierwsze ostrzezenie.

Mike... tu chodzi po prstu a to, ze to nie sa KOlejne z seri org. przez Andarala. A ze te org przez Andarala nazywaja sie WARSZAWSKIE SPOTKANIA FANOW SW, zatem kazde i nne powinno sie inaczej nazywac, bo nazwa WSFSW sie kojazy jednoznacznie. nazwijmy je moze Pafawag meeting :)

a i jeszcze jedno. Andaral też organizował parę spotkań, których nie zaliczał do WFSW - bo nie były tradycyjne. i o tym też pisał. kontnuujac Twoje rozumowaie sam siebie dyskryminował.

Mike: cóż jakiś czas temu pisałes mi, że nie będziesz juz nic robił ... wiec po to tworzysz kolejny podział i afere? Rozgraniczenie jest logiczne - te które tworzyl Andaral sam z ludźmi jeszcze przed Bastionem, dawno temu - tradycyjnie nazywają się WFSW. Tradycyjnie odbywają się też raz na jakiś czas - na miesiąc średnio i jest o nich wiadomo. Tradycyjnie mają tęż numerki. Cóż trudno nazwać to spotkanie tradycyjnym. Jest robione trochę na innych zasadach, trochę przez innych ludzi. Skoro na obu spotkaniach przychodzą i ludzie stad i stąd, i się dogadują, to po co drążysz temat. By ich podzielić? A co do nazwy - oczywiście, że nie jest zastrzeżona - tak samo jak nick. Jak ktoś sie nazwie MikevonSith - to w praktyce nic mu nie zrobisz.. tak samo jak ktoś ząłoży sobie organizację Brotherhood of the Sith. Co mu zrobisz? Nic. Jeśli nie wiedział wcześneij o takiej nazwie - cóż ma jakieś wytłumaczenie i albo uzna tradycyjne prawa... tak samo jest z ksywką, albo nie. W tym drugim przypadku można mówić o zadufaniu i braku szacunku wobec innych, bądź ew. jakiś kompleksach. A na to nic nie można poradzić.. Cóż skoro i Pafawag i Andaral się dogadują i nie kłócą o nazwy, to ja na prawdę nie widze problemu by robić z tego aferę.. chyba, że zależy Ci na skłóceniu fandomu warszawskiego... lub stworzeniu innych podziałów.. Cóż, twój wybór.

hehe pamiętam, pamiętam, a jak chciałem wpaść jeszcze w tym roku to kulturalnie na czacie powiedzieli mi żebym spie******

Ale macie problemy...
"Ja dłużej", "Ja lepiej", "Ja z dwiema na raz" -_-". Pafawag pamiętasz pewne spotkanie na Polach ponad rok temu? Byłeś jakby "spoza grupy" a nikt cie nie dyskryminował. Niektórzy to muszą mieć kompleksy...
Może bym wpadł. Byle nie na kolejną nudną posiadówe przy kielichu.

xywy to jest co innego, to są nazwy własne, w przeciwieństwie to nazw spotkań, no chyba że by sie nazywały np. Herbu's party or sth.

ehhh i znowu robią się problemy

i jeszcze jedno Mike (przynajmniej jedno). nie wydaje ci się, że nie moga być dwie takie same nazwy? to co powiesz jak się zaraz pojawi drugi MikevonSith. jak to odbierzesz, hm?

Mike. przeca Pafawag nie nazwał swojego spotkania WSFSW więc twoje porównanie jest bez sensu. gdyby je tak nazwał to by znaczyło, że nie szanuje tradycji jaka powstała w Wawie a nie o to mu przeca chodzi. chce się spotkać i gadać w SW bo pewnie spotkania co miesiąc to za mało. rozumiem go, tyle, że może to wprowadzić niepotrzebne zamieszanie wsród nowych fanów. WSFSW też się spotykało co 2 tygodnie, ale odbyło się oficjalne głosowanie, żebyś nie mówił, że jakieś szemrane ;) i Oficjalne spotkania fanów SW w Wawie są raz na miesiąc i organizuje je założyciel ruchu SW w Wawie Andaral.
i to nie podlega dyskusji :)

Nie możesz Ricky mówic o odcinaniu. Ja mam na myśli następującą sytuacje. Powiedzmy, że organizuje sobie spotkanie fanów w Trójmieście i okolicach nie ważne kiedy, ważne że ktos inny tez organiuzje te spotakania od jakiegoś czasu i nazywane są one Pomoskimi Spotkaniami Fanów SW. I co? Moje się już nie mogą się tak nazywać? Czy ta nazwa jest zastrzeżona w tym wypadku dla drugiej osoby? Nie wydaje mi się.

mike przesadzasz... to nie wina Andarala, że niektórzy odcinają się od mających kilkuletnią tradycję WSFSW... takie podziały istnieć nie powinny!!

więcej na ten temat na holonecie ;) ale fakt, że to jakieś pierdoły się z tego robią, hehe.
nmbzw

Co to ma byc? "Spotkanie fanów w Warszawie, .... ale nie kolejne Warszawskie Spotkanie Fanow SW" To jest jakis żart? Może dyskryminacja? Ktos ma wyłączność na te spotkania WFSW???

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.