Fandom

Spotkanie w Lublinie

Vong

W dniu 20.12.2003 (sobota) odbędzie się Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars (bez numerka). W programie przewidziane są następujące punkty:
1)Zbiórka o godzinie 13:00 w Empiku Megastore w Galerii Centrum, możliwość zakupu książek, komiksów i czasopism SW (Empik zaznaczony kolorem turkusowym na mapie).
2) Przemarsz przez deptak i stare miasto około godziny 13:15-13:25.(kolor niebieski)
3)Główna część spotkania rozpocznie się około 13:30 w Irish Pubie "U Szewca"(kolor zielony).
4)Zakończenie spotkania około godziny 16:30-17:00.

W planie jest konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach (o ile ludzie dopiszą). Spodziewamy się około 10-15 osób z Lublina, województwa lubelskiego i mazowieckiego. Będzie to pierwsze zakrojone na większą skalę spotkanie fanów SW w Lublinie. Dobrze by było, gdyby stawiła się na nie jak największa liczba osób, wtedy będziemy mogli podjąć ewentualne decyzje o regularnych spotkaniach fanów SW z naszego regionu.
Zarówno Empik jak i Irish Pub znajdują się w niedalekiej odległości od dworca głównego PKS, nie ma więc żadnych przeszkód dla fanów spoza Lublina. W Irish Pubie istnieje możliwość zjedzenia porządnego ciepłego posiłku za rozsądną cenę. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres vong@yuuzhan.net. Osoby zainteresowane prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa.
Tagi: Lublin (87)

Komentarze (12)

taa.. obsluga rewelacyjna ;).. szczegolni podobala mi sie twa scenka co sie ostatnio wydarzyla gdy placiles :]... Czekam z niecierpliwoscia na to spotkanko :D... Bede na 100%

Dla osob z Warszawy, Radomia i okolic to nie jest az tak daleko - z wawy 3 godziny jazdy autobusem, zapraszam wszystkich:). W sumie po tej stronie wisły o ile mnie pamiec nie myli to bedzie pierwsze spotkanie fanów SW o ktorym glosno tzn ze kazdy moze przyjsc, o ktorym sie oficjalnie pisze :)
Co do cen to dosc przystepne - pizza z kilkoma skladnikami 13 zl, zywiec 4,50, a jaka fajna obsługa :D

Ceny w kazdym Irish pubie w Polsce prawdopodobnie sa podobne ;)

taaa, Shang... też bym się wybrał... :(

Ale ceny w lubelskim i łódzkim Irish Pubie chyba są podobne.

Valorum, coś ci się pomyliło :) Spotkanie jest lubelskie, a nie łódzkie.

Dla mnie to jest raczej błękitny a nie turkusowy. A jeśli chodzi o łódzki Irish Pub, to można o nim powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to że mają tam rozsądne ceny.

Luke Zielony to jest ten Irish Pub. Turkusowy to ten wściekle świecący niebieski niebieski...
A co do fali spotkan, to fakt :) Fani zaczynaja sie organizowac :D Moze kiedys uda sie stworzyc oficjalny fanklub w Polsce? hehe :)

Ale ostatnio fala spotkań nastała!

no fakt, dla mnie to jest wsciekly zielony a nie turkus ;-)

O to wiem, już jak wygląda Turkusowy :D Nie spodziewałem, się, że tak :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.