Świat Filmu

Keira Knightley w lesbijskiej komedii?

Onet.pl


Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, jeden z największych zeszłorocznych sukcesów kasowych, niezależna brytyjska komedia "Podkręć jak Beckham" została pomyślana jako lesbijska "love story".

Jak przyznaje Nisha Ganatra, przyjaciółka reżyserki filmu, Gurinder Chadha, obraz, w którym w rolach głównych wystąpiły Parminder K. Nagra i Keira Knightley, był tak rozpisany, aby koncentrować się na wzajemnym uczuciu młodych bohaterek. W wywiadzie dla "Asian News International" Ganatra wyznaje, iż reżyserka "Podkręć jak Beckham" stchórzyła w ostatnim momencie.

W końcowym efekcie "Podkręć jak Beckham" jest filmem o hinduskiej nastolatce starającej się normalnie żyć we współczesnym Londynie i pragnącej rozwijać swoje zdolności piłkarskie. Obraz Chadhy to doceniona przez krytyków komedia, która w ciepły i pełen wyobraźni sposób traktuje o kulturowych wymaganiach kobiecości, sukcesu i rodziny.

Ganatra twierdzi, że zgodnie z oryginalnym pomysłem bohaterki, grane przez Knightley i Nagrę powinny rozpocząć lesbijski związek. Tymczasem w obawie o reakcję hinduskiej części widowni, realizatorzy produkcji porzucili swoje plany.Tagi: Keira Knightley (231) Plotki (1120)

Komentarze (6)

Lesbi Show:D A co do tytułu filmu to troche głupi "Pokrec jak Beckham" Beckham to dobry piłkaz ale zdrajca MU. czytałem ostatnio wypowiedz Diego Maradony na jego temat:). Pisało ze Beckham nie umnie grac bo zachuowuje sie jak baba:D

Keira zawsze zakręci kazdego:0

Le(t)s be friends :P

Chyba gorzej by z nim było jakby go nie kręciły, nie?

Czy ty coś sugerujesz ?????????

Widze Vader, ze kręcą Cie takie newsy :D:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.