TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

"Holocron" cd ...

2003-12-10 09:49:00 Stopklatka.

Tym razem Stopklatka donosi:


"Holocron", to amatorski film, którego akcja rozgrywa się w świecie Gwiezdnych Wojen. Tę nakręconą pod Wilanowem produkcję będzie można wkrótce ściągnąć z Internetu.

"Holocron" to opowieść o dwojgu Rycerzy Jedi walczących z siłami ciemności o kontrolę nad Holocronem - holograficznym urządzeniem zawierającym przekazy dawnych Mistrzów Jedi, które jest niezastąpionym źródłem wiedzy na temat korzystania z Mocy. Pomysł zrobienia własnego filmu narodził się w maju 2001 roku, po obejrzeniu pojawiających się w sieci filmów nakręconych przez fanów Gwiezdnych Wojen. Początkowo miał to być tylko pojedynek Rycerza Jedi z Sithem. Okazało się jednak, że podobnych filmów jest już kilka. Postanowiliśmy zatem wzbogacić naszą produkcję o fabułę. I tak w bólach zaczął powstawać scenariusz - piszą twórcy "Holocron".

Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec września 2001 roku. Większość z nich powstała pod Wilanowem. - Nasza działalność budziła różne reakcje wśród spacerujących. Niektórzy chcieli wzywać Policję. Znalazł się też pan, który wziął nas za geodetów. Inni obserwowali nas z bezpiecznej odległości. Psy uciekały - wspominają twórcy filmu. Po nakręceniu plenerów ekipa "Holocronu" przeniosła się do wypełnionych stosowną scenografią wnętrz. Autorem scenariusza, operatorem, scenografem, animatorem, specem od efektów specjalnych, choreografem, rekwizytorem, producentem i reżyserem "Holocronu" jest Wiesław Jędrzejczak. On również występuje w jednej z ról obok Marka Jakubowskiego, Joanny Nestorowicz i Pawła Radomskiego. "Holocron" jest już praktycznie ukończony i niedługo odbędzie się jego premiera w Internecie. Film, który będzie trwał około 20 min. będzie można ściągnąć z jego oficjalnej strony. Póki co warto tam zajrzeć i obejrzeć zwiastun ten produkcji.

Więcej na temat znajdziecie na stronie oficjalnej Fan Filmu Holocron.
TAGI: Fan Film (263)

KOMENTARZE (3)

 • Gunfan2003-12-10 23:36:59

  No, trailer rokuje pewne nadzieje, ale zbyt oryginalny to ten fanfilm raczej nie będzie...

 • Misiek2003-12-10 20:00:06

  Rzucilem okiem na trailer ze stronki Holocronu. Cóż mogę powiedzieć - Będzie dobrze :-)

 • Yako2003-12-10 14:58:07

  Mam nadzieje ze w tym przypadku bedzie inaczej, ale filmy w ktorych jeden czlowiek jest wlaciwie cala obsada.... zazwyczaj nie wychodza zbyt udanie.
  Moze w tym przypadku bedzie inaczej!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..