Różne

Odświeżona stronka Ralpha McQuarrie

herbu

herbu donosi:
Miło mi donieść, że odświeżona stronka Ralpha McQuarriera już działa. Co prawda szata graficzna jest ta sama ale powiększyła się galeria rysunków. szczególnie w dziale poświęconym "Imperium...". Starzy wyjadacze jego prac będą mile zaskoczeni a jeśli ktoś będzie tam pierwszy raz to pewnie opadnie mu kilka razy szczęka :)
oto link: http://www.ralphmcquarrie.com/ralph/index.html.

Dzięki herbu!Tagi: Ralph McQuarrie (102)

Komentarze (7)

"Ralph McQuarrie żondzi planetom!"

mam chyba wszystkie albumy, jakie wydał Amber i jeszcze nie mam dość!!!

Niezatrudnienie McQuarriego do Prequeli zaowocowało w nieciągłości stylu wizualnego w stosunku do starej Trylogii. Niektóre wstępne prace do np. ANH pasowałyby jak ulał do "starszych" Gwiezdnych Wojen.

Nie mam nic przeciwko Chiangowi, podobają mi się jego battle droidy, ale mimo wszystko żałuję, że Ralph nie współpracował...

nie dadza w lepszej bo za lepsze obrazki sie placi :( komercja panie...

Podzielam twoje zdanie mój przedmówco.

Nono. Rysuneczki tego pana dobrze znam, a jezeli chodzi o strone, to cóż.. nie jest ona zbyt ciekawa. Nie ma też możliwości obejżenia grafik w troche lepszej jakości i rozdziałce. Mimo to, Ralpha McQuarrie to człowiek którego sobie bardzo cenie i podziwiam :D

A zajrzyjcie pod ten adres http://www.dchiang.com/ tam też jest kilka świetnych rysunków !!! (fan odrazu rozpozna co mają wspólnego z GW a ściślej z nowymi epizodami)

Te rysunki to cos pieknego po prostu !!!

To jest mistrzostwo to co ten pan potrafi narysowac. Eh ten klimat....szczegolnie rysonki z planety Bespin, tak kazdy film powinien wygladac!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.