TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Samuel L. Jackson na Grammy Awards

2004-02-05 15:07:00 Film.Gery.pl

Grono prezenterów podczas tegorocznej uroczystości Grammy Awards zasiliła spora grupa gwiazd dużego i małego ekranu.

Obecność na gali rozdania nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego zapowiedzieli właśnie: Samuel L. Jackson, Cuba Gooding Jr., Sarah Jessica Parker, Marg Helgenberger, Ellen DeGeneres oraz znani zarówno z kinowych ekranów, jak i sal koncertowych Madonna, Queen Latifah, Jack Black i George Lopez. W podobnej roli zaprezentują się również Beck i wokalistka grupy Evanescence - Amy Lee.

Przypomnijmy, że swój udział w ceremonii 8 lutego w Los Angeles potwierdzili dotąd również m.in.: Justin Timberlake, Christina Aguilera, Sting z Seanem Paulem, Martina McBride, 50 Cent, Chick Corea, duety Outkast i The White Stripes oraz kapele Earth, Wind & Fire, Black Eyed Peas i Foo Fighters. Na liście prezenterów znajdują się z kolei choćby: Norah Jones, Pharrell Williams, Sean Astin, Amber Tamblyn, Hilary Duff, Faith Hill, B.B. King, Brian McKnight, Carlos Santana, Britney Spears, Keith Urban, Kenneth "Babyface" Edmonds oraz Steven Tyler i Joe Perry z formacji Aerosmith.

Sting, Dave Matthews, Vince Gill oraz Pharrell Williams z duetu The Neptunes zjednoczą siły, by oddać hołd zespołowi The Beatles. Jackson Browne, Emmylou Harris, Dwight Yoakam, Jorge Calderon i Timothy B. Schmit z grupy The Eagles uhonorują wspólnie zmarłego we wrześniu 2003 roku Warrena Zevona. Dwie piosenki dla Luthera Vandrossa, który ze względów zdrowotnych nie pojawi się w Mieście Aniołów - mimo aż pięciu szans na triumf w rywalizacji o statuetkę Grammy, zaśpiewają natomiast Celine Dion, Alicia Keys oraz Richard Marx.

Pojawiła się ponadto pogłoska, że występ tego ostatniego tria w hali Staples Center zapowie Janet Jackson, która przed kilkoma dniami w Houston zasłynęła obnażeniem swojej piersi w trakcie koncertu w przerwie finału Super Bowl.

Najwięcej nominacji do Grammy Awards, po sześć, otrzymali w tym roku: Beyoncé Knowles, Jay-Z, Pharrell Williams i Outkast.
TAGI: Grammy (8) Samuel L. Jackson (295)

KOMENTARZE (1)

  • Killrah2004-02-06 01:00:47

    heh Samuel tam będzie ale Janet Jackson już nie , coz za hipokryzja, to ma być kara dla niej ?! buforka ma ładnego to zamiast ją pochwalic robia z tego afere jak by sie tam pukała z tym kolesiem :/ .

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..