Książki

Opowiadanie na Walentynki...

LS

W zeszłym roku z okazji Walentynek wydawnictwo Del Rey opublikowało w Internecie krótkie opowiadanie Troya Denninga pt. „Corphelion Interlude”. W tym wydawnictwo opublikowało historyjkę napisaną przez Timothy'ego Zahna pt. "Star Wars Judge`s Call" (po angielsku). To krótkie opowiadanie rozgrywa się wokół Luke'a Skywalkera i Mary Jade. Być może zostanie ono wydane wraz z "Fool's Bargain" w książce Survivor's Quest.

Na koniec ostatnia książkowa informacja: na Hyperspace ukazało się kolejne opowiadanie (tak jak poprzednio z tomiku "Opowieści z Nowej Republiki") pt. "Dzień zwany Nocą Umarłych" - autorstwa Jean Rabe.Tagi: Del Rey (464) Hyperspace (147) Opowiadanie (oficjalne) (18) Timothy Zahn (206) Walentynki (34)

Komentarze (5)

No chodziło mi o pierwsze opowiadanie :P

oki ,kto mi potłumaczy ?? :)

Racja poprzednio było o Hanie i Leii. Ale zostało wydane wraz z The Forsest Apart w wersji paperback Zjawy z Tatooine - amerykańkim paperback oczywiście.. Ciekawostka jest taka, że wydanie to było wkrótce po polskim wydaniu.

O ile sie nie mylę to "poprzednio" było o Hanie i Lei, i nikt tego nie ma w książce. ;)

Poprzednio było z imperium o ile się nie myle i był to "pierwszy kontakt". Głupi pomysł z tymi opowiadaniami. Większość ludzi ma te książki...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.