TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Między słowami - od dzis w kinach

2004-02-20 15:03:00 Stopklatka.pl

Dziś na ekrany kin wchodzi film pt. "Miedzy Słowami". Reżyserią zajęła się córka Francisa Forda Coppoli, czyli Sofia Coppola. Zagrała ona jedną z dwóch dworek w Mrocznym Widmie, które zostały na Naboo. W główną rolę wcielił się Bill Murray

Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża, nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ścieżki tych dwojga przetną się. Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni.
TAGI: Sofia Coppola (44)

KOMENTARZE (3)

 • Lord Sidious2004-02-21 14:52:24

  Film choć niby komedia, to zadaje mnostwo pytań, na które nie odpowiada. I w tym jest jego siła. Daje dużo do myślenia, bo sugeruje pewne odpowiedzi, ale nie do końca. zostawia wiele miejsa do interpretacji, własnej oceny.

 • Andaral2004-02-21 11:48:45

  Moja ocena : ****** (6/6)
  Polecam go bardzo gorąca !!!

 • Andaral2004-02-21 11:46:49

  Film jest doskonały, ale z komedią to nie ma za wiele (kom.**). jeżeli chodzi o historię zycia kilku osób to wiele(lu) z was zobaczy coś strasznego, jak całe dotychczasowe życie przeleciało gdzieś ... no właśnie, przez palce i na dodatek bezproduktywnie. Główny bohater, były gwiazdor filmowy, aktualnie reklamuje Whyski i ma z tego nie złe dochody., posiada równiez dom, żonę i dzieci, ale co z tego jak jest bardzo nieszczesliwy. Tak samo dzieje się z mlodą dziewczyną którą poznaje w jednym z hoteli w Tokyo. Ma meza, ma pieniadzi i ..... nic dalej, niby są razem, ale tak naprawdę dzieli ich wszystko.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..