Świat Filmu

Indiana Jones 4 dopiero w 2006?

Lord Sidious za TFN

Niedawno mogliśmy przeczytać informację o tym, że scenariusz czwartej części przygód Indiany Jonesa, został odrzucony przez George’a Lucasa, Stevena Spielberga i Harrisona Forda. To właśnie to trio decyduje o kształcie kolejnego filmu. Wiadomo już, że George Lucas zabrał się za poprawki do scenariusza. Nieoficjalnie mówi się nawet, że to właśnie on jako jedyny z trójki, odrzucił scenariusz Darabonta. Potwierdzają to źródła bliskie do Darabonta, które mówią, że to Lucas uznał, że dużą część scenariusza trzeba przerobić. Nie podano z jakich przyczyn. Na razie poprawki George wprowadza sam, acz niewykluczone, że zatrudni do tego jakieś pomocnika.

Co zatem stanie się z projektem? Zdjęcia czerwcowe zdają się być nierealne. Produkcja i premiera filmu najprawdopodobniej opóźni się o rok. Premiera filmu mogłaby się odbyć 4 lipca 2006, a nie 2005 jak planowano. Na dzień dzisiejszy, poza starzeniem się twórców, w tym Forda, nie ma żadnych innych przesłanek, dla których film nie mógłby powstać. Tymczasem Paramount dał zielone światło filmowi „The Longest Yard” z Chrisem Rockiem i Adamem Sandlerem. Film ma zapełnić dziurę w produkcjach Paramountu na rok 2005, spowodowaną przesunięciem Indiego 4 na następny rok. „The Longest Yard” najprawdopodobniej wejdzie na ekrany pod koniec maja lub w czerwcu 2006.Tagi: Indiana Jones (320)

Komentarze (3)

lubie wszystkie filmy z harisonem fordem

mam nadzieje ze to jest na kozysc filmu a to na wey dobze sie skalada bo gl bedzie mogl wiecej popracowac nad 3 episotem star was

No tak jakoś mnie to przesunięcie nie dziwi, a przynajmniej GL bedzie miał wiecej czasu na SW

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.