TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Spoilery do odcinków 11-13 serialu Clone Wars

2004-02-26 16:04:00 Lord Sidious

To jeszcze nie jest kompletny opis trzech pierwszych odcinków drugiej serii serialu Clone Wars, zwłaszcza w przypadku 13, ale jest to już krok w dobrym kierunku. Spoiler:
Odcinek 11 rozpoczyna się kosmicznym pojedynkiem pomiędzy Anakinem a tajemniczym statkiem. Młody Skywalker jest zdziwiony unikami, jakie robi obcy myśliwiec, wkrótce dochodzi do wniosku, że nie pilotuje go droid. Tymczasem po wielu akrobacjach Asajj wlatuje w atmosferę Muunilist i lata pomiędzy budynkami miasta. Anakin podąża za nią. W między czasie widzimy Obi-wana i jego oddział na ulicach Muunilist. Nagle nad Obim przelatuje Asajj.. Wszyscy są zdziwieni co to takiego. Jeszcze bardziej dziwią się gdy widzą ścigającego ją Anakina. Dochodzi do sprzeczki między Anakinem a Obi-wanem, przez komunikatory. Młody Skywalker nalega by ścigać Asajj, a mistrz Kenobi karze mu nadzorować bitwę gwiezdną. Annie twierdzi, że jest ona już wygrana. Gdy Asajj wylatuje z Muunilist i szykuje się do skoku nadprzestrzennego Anakin namierza ją. Obi-wan zakazuje mu lecieć, ale Anakin udaje, że coś zagłusza komunikator i podąża za Asajj. Obi-wan wysyła oddział klonów za Anakinem.
Odcinek 12 pokazuje nam zupełnie inne oblicze wojny. Widzimy młodego mieszkańca Dantooine, biegnącego z wioski na polne wzgórza. Wkrótce widzi on bitwę - starcie szturmowców klonów z super droidami. Klonom przewodzi Mace Windu. Bitwa jest ciężka, ale wygląda na to, że Republika ją wygrywa. Wkrótce Separatyści sprowadzają swą nową i zabójczą broń. Olbrzymi lewitujący pojazd pojawia się nad klonami. I nagle z jego dołu opuszcza się olbrzymi walec metalowy, który wbija się w powierzchnię ziemi. Zabija tych, którzy się znaleźli pod nim, ale co ważniejsze, wywołuje olbrzymią falę uderzeniową i zapaść ziemi, co rozbija szyki republice. W jednej takiej zapadlinie Mace gubi miecz.. Gdy wychodzi na powierzchnię zostaje otoczony przez super droidy bojowe.
Odcinek 13 - tu tylko obszerne fragmenty - kontynuuje walkę na Dantooine. Mace korzystając z Mocy rozwala droidy. Robi to na różne sposoby, od popychania ich, aż do naruszania ich części konstrukcji. Mace nawet bez miecza staje się zabójczy dla droidów.
(koniec spoilera).
TAGI: Clone Wars (238)

KOMENTARZE (1)

  • Anor2004-02-26 21:05:12

    Wszystko się zgadza z traileraminktóre widzieliśmy już przed pierwszą serią:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..