Książki

Wieści książkowe

StarWars.com

Sue Rostoni na forum oficjalnej, jak zwykle zdradziła kilka szczegółów o tym, nad czym obecnie pracuje. Choć wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia nowego kontraktu Del Rey (być może nawet do roku 2008), to już są wstępne, ale raczej bardzo wstępne, propozycje wydawnicze. Sue pracuje obecnie nad wieloletnią serią (czyżby prowadzoną jak NEJ?) osadzoną w bardzo, bardzo starej Republice. Oprócz tego być może będzie trylogia opowiadająca wydarzenia tuż po Epizodzie III oraz prawdopodobnie dylogia łącząca historię po Epizodzie III aż do Powrotu Jedi (czyżby to było właśnie Rebellion - czyli razem coś mniej więcej z rozmachem serii Wojny Klonów). I być może jeszcze od dwóch do pięciu książek z okresu prequeli lub klasycznej trylogii. Sue przyznała, że na pewno będzie jakaś dłuższa seria - choć raczej nie 19 częściowa. Przyznała też, że nie jest planowany kolejny tom z serii Star Wars Galaxies.Tagi: Plotki (1060) Sue Rostoni (101)

Komentarze (11)

kurde ten komentarz mial byc do trylogii Hana Solo

60 PLN? Ja kupiłem cała trylogię za ok 36 PLN w normalnej ksiegarni (w Olkuszu)

Cholera....już tam idę! :)

Shedao - na forum oficjalneju można powymieniać sobie czasem poglądy z Sue Rostoni, Pablem, Lellandem :). Sue mnie raz pochwaliła, że podoba się jej ten pomysł - z ksiązkami w dawnych czasach... Ps. na forum only dla Hyperspace users - łatwiej spotkać takich ludzi.

Lordzie...rozmawialeś z Sue Rostoni? Skąd Ty masz takie znajomości??

Tym bardziej że Dark Lords of the Sith, The Sith War i Redemption z tamtego okresu to najlepsze komiksy SW i mało która książka im dorównuje.

Ja powiem tak - jakeiś pół roku temu proponowałem Sue Rostoni - jakąś ksiażkę, która połączy świat Kevina J. Andersona i jego strarożytnych Jedi oraz Sithów z tym co jest w KOTORze. Odpowiedziała, że pomysł się jej podoba.. Gdzieś tam jeszcze też pisałem o serii jakiś super autorów jak Salvatore czy Denning, w odległej przeszłości SW, by mieli maksymalnie wolną rękę. Mocy, jeśli to to będzie, to ładnie :)

Na Rebellion czekam z niecierpliwością i zapewne kupie wszystkie książki z tej serii (jeśli bedzie forsa :/) ale ta seria z akcją osadzona na początkach Republiki równiez może być bardzo ciekawa. Zapowiada sie ze nadchodza dla nas bardzo dobre czasy :D

Jeżeli będzie równiez seria, której akcja będzie toczyła sie grubo przed E1 to ja już się pisze, ogólnie się na nie wszystkie pisze !!!

Dla mnie to znakomicie, że przesuną akcję Gwiezdnych wojen w czasy bardzo starej Republiki. Ja od dawna w tym właśnie kierunku widzę przyszlość całej serii.

Coś mi się wydaje że taka seria w samym 'sercu' książek SW zrobiłaby niezły rozgardiasz już widzę tę masę niespójności

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.