Książki

Jedi Trial

Lord Sidious za SW.com

Separatyści przejęli Praesitlyn, jeden z najważniejszych światów komunikacyjnych Republiki. By go odzyskać Jedi wysyłają Anakina Skywalkera pod dowództwem Korelliańskiego Jedi Nejaa Halcyona (dziadka Corrana znanego z książek autorstwa Michaela A. Stackpole’a). Clonetrooperzy dołączają do sprzymierzonej z Jedi grupą: Freedom’s Sons.
Anakin zostaje otoczony, na cały czas zmieniającym się polu bitwy. To będzie próba wyjścia z tego zwycięsko, a Anakin jako pełnoprawny Rycerz Jedi musi to zrobić nie ulegając pokusie i bez omijania kodeksu Jedi.
Jedi Trial, autorstwa Davida Shermana I Dan Cragga ukaże się w USA w październiku.Tagi: Dan Cragg (13) David Sherman (13) Del Rey (444) Wojny Klonów (książki) (86)

Komentarze (14)

Nejaa Halcyon - pojawienie się tej postaci cieszy mnie najbardziej, w ogóle ksiązka zapowiada się wspaniale....ale ciągłe, nieustanne wpychanie na siłę Anakina we wszystkie konflikty CW jest...głupie, banalne i nudne zarazem. Osobiście nigdy Anakina nie lubiłem, i dlatego tak podoba mi się Shatterpoint, i dlatego tak bardzo żałuję skasowania Escape from Dagu.......:(

Lol! Nejaa Halcyon - gdy to przeczytalem to poprostu zwijałem się po podłodze HAHA.....a powod to www.tfr.of.pl :]

Nie jest napisane, że zostanie Mistrzem, ale napisali, że zostanie Rycerzem Jedi, a Rycerz to już nie za bardzo Uczeń...

Przecież nie jest napisane że zostanie w tej książce Mistrzem. Ciekawe skąd ta blizna nad lewym okiem. Sprytnie zrobili zdjęcie, tak, że widać tylko lewą rękę, a sztuczną nie do końca.

Czy ta miła pani na okładce to Asajj?? W każdym razie chyba własnie pada pewien mit z klasycznej trylogii - "Opuściłem Cię będąc uczniem, teraz już jestem mistrzem". Ciekawe czy Lucas będzie się trzymał teraz wersji EU czy starej filmowej.. chyba, że znów jakąś łatkę potem wydadzą.

Coś za mocno przypomina mi to Jabiim. :]

czekamy czekamy :)

Strider: Rób zapas- 2006 rok :P

Ciekawie kiedy będzie w polsce? :D

"...ukaże się w USA w październiku..." no to czekamy na plan wydawniczy Amberu na 2005 r. :/

A ksiażka dobra moze być :D Poczekamy zobaczymy :D

Miło żę EU będzie łączone, że Nejaa się pojawi :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.