TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Mała niespodzianka na premierze

2004-03-26 11:34:00

Wszystko wskazuje na to, że podczas jutrzejszej premiery KOTORa PL, nie tylko będzie można zobaczyć obszerną prezentację gry na dużym ekranie, brać udział w różnych konkursach, ale też protestować samemu trochę grę na przygotowanych wcześniej samodzielnych stanowiskach komputerowych. Może być to dobra okazja do zaznajomienia się z grą, przez osoby, które wahają się nad jej zakupem.

Przypominamy, że całość zaczyna się około godziny 10:00 w Katowickim Centrum Filmowym Helios (ul. Uniwersytecka 13), o szczególną obecność o tej godzinie apelujemy do osób, które mają ochotę wygrać KOTOR PL.

Tymczasem zamieszczamy skan tyłu aktualnej reklamówki Heliosa (wielkie dzięki Peter_D), gdzie wspomniano o „Dniu w Świecie Gwiezdnych Wojen”, na który jutro serdecznie zapraszamy.

A poniżej oficjalna informacja od dystrybutora gry firmy L.E.M..
W najbliższą sobotę wielki dzień dla fanów Star Wars !!!

  27 marca 2004 w Katowicach odbędzie się impreza "Dzień w Świecie Gwiezdnych Wojen" organizowana przez Polską Akademię Jedi. W Centrum Filmowym Helios (budynek Unicentrum, ul. Uniwersytecka 13) od godziny 10.00 rozpoczynamy megazabawę inspirowaną premierą pierwszej gry z serii Star Wars w polskiej polskiej wersji językowej. Mowa o grze "Star Wars Knights of the Old Republic" PC, która już niebawem trafi do sprzedaży w Polsce, a w Katowicach po raz pierwszy zaprezentujemy ją w polskiej wersji.

Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji czerpiących z przepastnego świata Star Wars.
Będą to:
- przedpremierowy pokaz gry "Star Wars Knights of the Old Republic" PL; w holu głównym kina katowicki Media Markt wystawi komputery, na których będzie można zapoznać się z grą. Ponadto tu także rozegramy turniej sieciowy w ,,Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast''. Do wygrania gry z serii Star Wars i gadżety.
- ogrom świata Star Wars zobaczycie także na dużym ekranie; przygotowaliśmy specjalny pokaz gry "Star Wars Knights of the Old Republic" oraz nowych tytułów ze świata Star Wars, które ukażą się niebawem, min: ,,Star Wars Republic Commando'', ,,Star Wars Battlefront'' oraz drugiej części ,,Star Wars: KOTOR''.
- turnieje z nagrodami, podzielone na dwie części - konkursy sprawności oraz konkursy wiedzy o: filmach, grach, książkach i komiksach ze świata Gwiezdnych Wojen.
- całodniowy konkurs "Walka o KOTORa", dla uczestników, którzy wykażą się znajomością fabuły, postaci, planet w grze ,,Star Wars Knights of The Old Republic, do wygrania polska wersja gry ,,Star Wars: KOTOR''.
- dla fanów karcianek, zwłaszcza TCG, przygotowano pokazową grę Star Wars
- LARP w świecie Gwiezdnych Wojen
- pokazy walk przygotowanych przez Polską Akademię Jedi.

Wstęp na imprezę jest darmowy!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów świata Star Wars i nie tylko. "Dzień w Świecie Gwiezdnych Wojen", od godziny 10:00, w sobotę 27 marca, Centrum Filmowe Helios (budynek Unicentrum, ul. Uniwersytecka 13) w Katowicach.

Organizatorami imprezy "Dzień w Świecie Gwiezdnych Wojen" są: Polska Akademia Jedi, L.E.M, Centrum Filmowe Helios, Media Markt Katowice, NEC/Mitsubishi oraz firmy ISA, BARD.

Patroni medialni: Wprost, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Trybuna Śląska, Super Express.
TAGI: Katowice (34) LEM (70) Śląsk (288)

KOMENTARZE (7)

 • Domator2004-03-27 09:52:50

  szkoda że mnie nie bedzie :(

 • Rael2004-03-26 20:45:50

  a pozatym ten konkurs o KTORA to jest roche dziwny. Żeby wygrac gre trzeba ja juz miec. :D

 • jar jar binks2004-03-26 20:14:00

  juz nie mioge sie oczekac.

 • dpopiel2004-03-26 19:47:43

  Brak konsekwencji ?
  Może należy to zrzucić na brak doświadczenia organizatorów? Proszę to potraktować jako konstruktywną krytykę.
  Na sieci pojawiają się informacje że dopiero w okolicach 8 kwietnia nastąpi sprzedaż polskiej wersji KOTOR'a. Brak informacji o możliwości zakupu gry podczas trwania imprezy należy wg mnie potraktować jako unikanie udzielenia odpowiedzi na pytanie o zakup gry.

 • Rael2004-03-26 18:16:22

  " całodniowy konkurs "Walka o KOTORa", dla uczestników, którzy wykażą się znajomością fabuły, postaci, planet w grze ,,Star Wars Knights of The Old Republic, do wygrania polska wersja gry ,,Star Wars: KOTOR''. A przeciez najpierw byla mowa xze pytania z filmow! Jak to w koncu bedzie?

 • dpopiel2004-03-26 14:53:39

  I z tej informacji wynika że nie będzie mozna kupic KOTOR'a w wersji polskiej.
  Czy dostanę zniżkę na parking podziemny ?

 • Gith2004-03-26 14:47:12

  a tam kceeeee !!!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..