Zemsta Sithów

Kiedy pojawi się E3 na DVD?

LS za TFN

Choć wciąż nie ma nawet cienia oficjalnej zapowiedzi Epizodu III na DVD, pojawiają się już pewne spekulacje na temat daty. Mogłoby to być między wrześniem a listopadem 2005. Skąd te pogłoski? Okazuje się, że z Lucasfilmu. Okazuje się, że firma George'a Lucasa szuka ludzi do departamentu marketingu, którzy mieliby się zająć promocją Epizodu III zarówno premiery kinowej jak i na nośnikach DVD czy VHS, a także promocją partnerów Gwiezdnych Wojen - czyli licencjonobiorców. Osoba taka miałby być zatrudniona na okres 14-16 miesięcy, więc należy się spodziewać szybkiej premiery na DVD / VHS. Na razie jednak nie ma na ten temat oficjalnego stanowiska.Tagi: DVD (539) Epizod III: Zemsta Sithów (890)

Komentarze (13)

Mogę się założyć że E3 wyjdzie na gwiazdkę 2005

im wczesniej tym lepiej..........dla mnie i dla was

im wczesniej tym lepiej..........dla mnie i dla was

Nie no , ale sprytny jestem ;) Ten komentarz poniżej miał iść na stronę:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?id=5078

Za pomyłkę przepraszam ;)

Nie byłoby milej , gdyby napisać KOBIECE filmy , nie babskie :P ?

narazie można tylko pomarzyć :)

A co do samej premiery EIII to pewnie bedzie równocześnie na całym świecie tak jak z AotC bo to w jakimś stopniu ogranicza piractwo.

Ciekawe czy wydadzą NT tak jak OT czyli w zestawie no i czy wydadzą wszystkie w komplecie. Jeśli tak to mogliby uprzedzić bo wtedy możnabedzie zaczekac na wydanie wszystkich epizodów w jednym zestawie. No chyba że takie wydanie zaplanują na 2050 rok ;)

Premiera E3 w Polsce będzie prawdopodobie w okolicach 19 maja, lub 19 maja jeśli Lucasfilm zdecyduje się na premierę ogólnoświatową, tak jak to było w przypadku AotC.

Wlsnie AOTC tez tak wyszło. I to fajnie bo po co czekac długo gdy film juz wyjdzie z kin :) . No ale najpierw to mogli by dac ten film do kina w koncu. Jeszcze tylko 401dni do Ep3 (w USA). Ciekawe kiedy będzie premiera w Polsce.

I co mi z tego jak i tak nie mam DVD?;)

Tak szypko jak premiera kinowa bedzie 19 Maja 2005 to nie cale 5 miesiecy do dvd po premierze naprawde sie pospieszyli z inymi filmami jest inaczej np +wladca pierscieni od premiery minelo juz ponad 4 miesiace i nic narazie nie slysze o wydaniu na dvd.

W tym czasie wyszedl AotC na DVD, więc również pod koniec 2005 spodziewam się EIII.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.