Książki

Republic Commando: Hard Contact

StarWars.Com, LS

Jak pisaliśmy w zeszłym miesiącu - na jesieni tego roku zostanie wydana gra Star Wars: Republic Commando oraz książka autorstwa Karen Traviss. Oficjalna strona StarWars.Com podała więcej szczegółów odnośnie tej nowej powieści.

Star Wars: Republic Commando: Hard Contact (bo taki jest pełny tytuł książki z serii Clone Wars, która ukaże się nakładem Del Rey Books), będzie opowiadać o losach czterech szturmowców klonów, którzy przeprowadzą misję sabotażową w ośrodku badawczym na planecie kontrolowanej przez Separatystów.
Komandosi, daleko za liniami wroga będą musieli przedzierać się przez dużo liczniejsze i lepiej uzbrojone jednostki wroga, współpracując z nieznajomymi osobami...
Sytuacja nie poprawia się, gdy Darman, oddziałowy ekspert od wybuchów odłącza się od reszty podczas lądowania na planecie... Nawet pozorne szczęście Darmana, który spotyka padawankę Jedi - Etain Tur-Mukan znika, gdy ta ujawnia swój olbrzymi brak doświadczenia. Długa podróż tych dwojga przebiega jednak do przodu przez wrogie terytoria Trandoszańskich Łówców Niewolników, Separatystów i podejrzliwych tubylców.
Jeden błędny krok może oznaczać odkrycie... albo śmierć. To jest potencjalnie samobójcza misja dla każdego, z wyjątkiem komandosów Republiki.Tagi: Del Rey (455) Karen Traviss (116) Komandosi Republiki (43) Republic Commando (41)

Komentarze (12)

Ależ cieszę się, że się zgadzamy cny Durronie :)

Carnoks - ech też mam podobne marzenia :) Gdyby tylko Ludlum był fanem SW :) Bardzo chciałbym jakąś sensacyjno - szpiegowską książkę w świecie SW. Bez żadnych udziwnień, żadnych obcych ras z innej galaktyki, żadnej nowej superbroni ... świat SW jest tak bogaty, że nie trzeba wymyślać w każdej książce czegoś zupełnie nowego lub serwoawać odgrzewany kotlet w postaci kolejnego klona ... czasem wystarczyłaby po prostu dobra kryminalna intryga ...

Tiaaa... powinna być okiej

Myślę że ksiąka będzie OK, ciesze się że jest nowa seria. Z drugiej strony mam nadzieję że Amber przyspieszy trochę z tym wydawaniem książek !! Hmm

to juz niech tom clancy napisze to republic commando...

Takie bardzo głupie marzenie...ażeby ksiaze ze SW napisał taki Robert ludlum:D To by dopiero było coś!!! Albo jeffrey Archer? Siedzi w pudle teraz to ma duzo czasu:D:D:D

Nato wlasnie czekalem książka o Clon Wars.

Hmm właściwie to nie można się oprzeć twym argumentom szlachetny Katarnie...

No nareszcie coś, co chciałem naprawdę poczytać. CW chapter 2 i 3 to moje ulubione odcinki! :)

--> Kyp Durron
Jasne, że Clancy'ego - mistrza gatunku - pewno nie przebije ale może chociaż dorówna. Ja chcę w końcu poczytać o oddziale żołnierzy-dywersantów w moim ukochanym świecie SW a nie czytać po raz 1001 jak Luke ratuje galaktykę, bo powstał kolejny klon Imperatora, albo kolejna nieudana podróbka Lorda Vadera.
Kolejny plus - nie każdy fan SW zna Clancyego, poczyta taką książkę - zainteresuje się gatunkiem -sięgnie po Rainbow Six!

dobrze ze wychodzą nowe książki :) (ktos o nas mysli :) ) napewno bedzie ciekawa

Znowu jakaś nieznana autorka...żeby nie druga Voronica:)

a czy w Shatterpoint był Obi?? nie... był tylko ale i aż Mace, dzięki czemu uważam tę książkę za genialną :)
A co do RC... poczekamy, zobaczymy ;-)

Żeby tylko nie narodziło się badziewie w stylu Ruins of Dantooine...
Nęka mnie jedna myśl: Rostoni skasowała potencjalnie świetną UCIECZKĘ Z DAGU bo rzekomo
nie bylo w niej Obiego -Aniego i przez to mogla nie odnieść sukcesu finansowego. A tutaj zgadza się na wydanie książki która ma jeszcze mniej wspólnego z filmowymi bohaterami.

Moim zdaniem bedzie to powieść jakich miliony o zawsze-wygrywających-komandosach. I tak nie przebije Clancego

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.