Książki

The Hive

Lord Sidious za SW.com

Wycinanie rozdziałów i robienie z nich e-booków stało się już praktyką powszechną. Nie powinien więc dziwić fakt, że kolejny paperbook został skrócony na rzecz wersji komputerowej. The Cestus Deception,
Z tej właśnie powieści zrobiono e-booka pt. „The Hive”. Na świecie fabrycznym – Ord Cestus zamieszkałym przez X’Ting. Domagają się oni własnych rządów – odnalezienia i wyhodowania jajek rodziny królewskiej. Ale tylko niewielu wie, gdzie te jajka się znajdują. A jeszcze mniej humanoidów potrafi pokonać zabezpieczenia chroniące je. Obi-Wan zgadza się im pomóc, wiedząc, że niepowodzenie oznacza śmierć.
„The Hive” będzie można ściągnąć już w maju.Tagi: Del Rey (444) eBook (64) Steve Barnes (13) Wojny Klonów (książki) (86)

Komentarze (8)

Hmmmm o HIVie raczej nie, gdyz tutaj wchodzi w greraczej inny sposob rozmnazania (patrz jajka:)) i nie wiem czy ptaki lub gady moga zarazic sie HIVem :)))

A ja myślałem, że to o HIVie :P

zapowiada sie bardzo ciekawie napewno ściągne.

Jak widze takie cuda jak te jajka, to mnie trochę krew zalewa, choć zresztą z drugiej strony... Jakos te inne rasy msuiały się rozmnarzać nie wszystko jest jak na Corelli.

Własnie! Już po wielkanocy :)

The Hives?? - całkiem niezła kapela swoją drogą...
... a te jajko to chyba lepiej że wycięli :P

a myslalem ze chodzi o The Hives :))))

Zapowiada się ciekawie...dla wielbicieli Obi-Wana.
Mi fabula kojarz sie z kurnikiem.

A wycięcie tego rozdziału można myśle uasadnić troską o dynamikę fabuły w Cestus Deception - pobieżnie już widać że pogoń za jajkiem znacznie by ją spowolniła więc dobrze że zrobili z tego e-book

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.