Zemsta Sithów

Kampania reklamowa Epizodu III

LS

Redaktorom fanowskiego serwis TheForce.Net udało się dotrzeć do szczegółów kampanii reklamowej Epizodu III. Otóż oficjalnie kampania ta rozpocznie się we wrześniu, wraz z wydaniem Klasycznej Trylogii na DVD, gdzie będzie dołączony dokument z Epizodu III (to bardzo ważny krok, gdyż z pewnością będzie to podwójna reklama, zarówno wydania DVD jak i Epizodu III, a to może potencjalnie zwerbować nowych fanów sadze). W Listopadzie pojawi się plakat, a w marcu zwiastun. W maju 2005 zobaczymy film.

Warto dodać też, że dalszy przebieg kampanii reklamowej będzie skupiał się na wydaniu DVD jesienią 2005 roku. Kampania Epizodu III nie będzie jednotorowa. Od czerwca 2004 zaczną pojawiać się częściej powieści z cyklu Wojny Klonów - czyli wstępy do Epizodu III, ale dopiero od września można (w USA) oczekiwać ich prawdziwego wysypu. W lutym pojawi się powieść Jamesa Luceno, będąca wprowadzeniem do Epizodu III. W okolicach premiery pojawią się także nowe gry - związane z Epizodem III, ale nie tylko, gdyż powinien pojawić się sequel bardzo dobrze przyjętej (i pierwszej spolonizowanej) gry "Knights of the Old Republic".

Kampania ta jest trochę podobna do poprzednich. W przypadku "Ataku klonów" i "Mrocznego Widma" - tytuł podano na przełomie lata i jesieni roku poprzedzającego premierę. Jesienią pojawiły się zajawki oraz plakaty, a finalny zwiastun pojawił się dopiero w marcu. Wszystkie filmy miały premierę w maju. Umieszczenie dokumentu o nowym filmie, też nie jest nowością, gdyż w roku 2000 - na wydaniu VHS klasycznej trylogii umieszczono dokument z planu Epizodu II.Tagi: DVD (534) Epizod III: Zemsta Sithów (871) Reklama (88)

Komentarze (5)

trailer dopiero w marcu??? cus mi sie nie chce wierzyc...

ja jestem ciekawy tytułu :P

No i kolejny argument za DVD z Trylogią choć teraz już zakup trylogii na DVD jest dla mnie obowiazkiem gdyż kasety sa już mocno zużyte i ledwo da się ogladać :/ No ale byle do września :)

?????????????.........trzeba czekac...........................
ale juz sa postepy i dobrze wiedzieć co sie dzeije przed EIII

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.