Zemsta Sithów

Before the Helmet 29

StarWars.com

Na StarWars.com w dziale Hyperspace pojawiło się dwudzieste dziewiąte zdjęcie z cyklu Before the Helmet. Przedstawiono na nim (spoiler): jedną z pierwszych scen filmu. Chodzi o misje ratunkową Palpatine`a, w której uczestniczy Anakin i Obi-Wan. Kanclerz jest uwięziony na krążowniku Federacji (podobnym do tego z E1, w którym Qui-Gon i Obi wypełniali misje dyplomatyczną).
Na zdjęciu widać Kenobiego, który wchodzi we właz do szybu, a także podążającego za nim Anakina, który w miedzy czasie wyjmuje miecz.
Prawdopodobnie Skywalker i Obi przedostaną się przez właz do głównego sektora, w którym będą czekać droidiki (destroyer droid). Z łatwością je zniszczą, szczególnie Anakin pokażą swą potęgę w posługiwaniu się Mocą jak i dzierżeniu miecza. Po tych scenach obaj Jedi przejdą do sali, w której będzie więziony Kanclerz Palpatine. Właśnie tam będzie już czekał Hrabia Dooku. Po kilku starciach na Moce miedzy Anakinem, Obi-Wanem i Dooku, rozpocznie się widowiskowa i szybka walka. Obi-Wan zostanie lekko zraniony przez Hrabię. W tym momencie ujawni się Generał Grievous. Kenobi ledwo wytrzyma z nim pojedynek, gdyż Generał sprowadzi go do innej sali. W międzyczasie Anakin będzie walczył z Hrabią Dooku. Skywalker z łatwością sam pokona Hrabię. Jedynie kilka rad Palpatine`a sprawi, iż Anakin będzie jeszcze bardziej agresywny w walce, a co za tym idzie jeszcze szybciej pokona Dooku. Ten pojedynek będzie się bardzo różnił od tego z Ataku Klonów. Tutaj Anakin będzie miał wielką przewagę, w stylu walki oraz szybkości. Prawdopodobnie Skywalker najpierw odetnie obie ręce Hrabi, a kiedy ten będzie klęczał młody Jedi zrobi szybki cios w kierunku szyi, czyli pozbawi Dooku głowy.
Możliwe, iż Anakin będzie chciał uratować Obi-Wana. Po skończonej walce z Sithem uwolni Palpatine`a z więzów i uda się w pogoń za Grievousem. Generał ponownie rani Kenobiego ale Anakin przeszkodzi im w pojedynku. Szybkimi ciosami powali Grievousa, co zmusi go do zniszczenia statku. Grievous szalenie zdziwiony umiejętnościami Skywalkera szybko ucieknie ze statku. Następnie Anakin, Obi-Wan i Palpatine zrobią to samo.
(koniec spoilera).Tagi: Before the Helmet (76)

Komentarze (22)

W newsie o 6 dokumencie Hyperspace pisze że Obi i Annie będą zadawać szybkie ciosy miecze.W takim razie jak Obi stanie się silniejszy

"trening czyni mistrza - WOJNY KLONOW - 3 lata".
W koncu Anakin jest WYBRANCEM (ponad 20 tys midichlorianow ma :), Yoda ma o wieleeee mniejsza skalę....).

Jedno pytanie.Na początku pisze że Anakin poakże potęgę we władaniu Mocą i dzierżeniu miecza.Jak zdobył taką potęgę skoro walcząc z droidikami raczej Ciemnej Strony nie musiał wykazywać

Wszystko pieknie i ładnie ale najbardziej boje sie o postac Generała.Jak zacznie machac tymi mieczami to moze przebic w sensie negatywnym wyczyny Yody z E II.A przeciez czeka nas walka z uzyciem czterech mieczy ktore dzierżyl bedzie Generał,zebysmy tylko nie czuli zazenowania

A może Grevius jesli juz ma mózg i to np Ciemnego Jedi to moze ma cos wspólnego z Maulem? Wiem, ze spekulacja ryzykowna ale po głowie mi juz chodzi jakiś czas...

nono juz sie doczekac nie moge :P

hehe taki "młynek" jak w 20 odcinku ? :)

Nie, oni może powalczą przed tym troche, ale potem pewnie bedzie coś w stylu, że Grevi stoi i ma zabic obiego (w tym celu macha mieczami), a Obi strzeli :P

sugerujesz Fett, ze walka Obi vs Grievous bedzie trwac 5 sekund ? :)

Czy ja widzę ukłon w stronę Indiany Jonesa? Tam Indy (Harison Ford) zastrzelił pewnego osiłka z mieczami z pistoletu. Może tu bedzie tak samo, tylko w rolach głównych Obi & Grevi? :)

Wg mnie, mało możliwe by Grievous był Jedi skoro zginął od strzału z blastera

"Grievous to nie mistrz Jedi ..." - jak oglądałem szkice, rysunki i jakąś fotkę to zauważyłem że Grievous ma pod chełmem/kaskiem posiada mózg, więc może to być były Ciemny Jedi.

Grievous to nie mistrz Jedi a tak w ogóle Grievousa Pokona Obi-Wan strzałem z blastera

No i mamy już mit o "potężnym Anakinie", który z palcem w dupie pokonuje dwóch mistrzów CSM - Dooku i Grievousa. Żałosne, po prostu żalosne.

Anor Anakin (mimo, że to wieśniak :P) był wybrańcem i dlatego uczył się szybciej niż inni, Jedi przecież w AOTC Obi mówił, że gdyby intensywniej ćwiczył dorównywał by już Yodzie, a Lucas musiał jakoś pokazać potengę Dartha Vadera....
Co do rad Palpatine'a, to pomogły tylko Aniemu wzbudzić CS

Te dwa lata to chyba za mało jak na takie podniesienie umiejętności dla anakina... Bo nie wierzę że te rady Palpiego tyle mu dadzą:)

Ankin pokaże swą Moc z droidekami hahahah to jego poziom oczywista. CSM nie jest prymitywna ani dla prymitywów...chyba takich co piszą głupoty.

No tak ale trzeba wziąść poprawke na to że Anakin walczył w Wojnie Klonów to napewno go nauczyło wiele (no jak ktoś mi powie że nie to chyba go wyślieje) a Dooku nie jest wiecznie młody,poza tym musi być pokazane że to własnie Anakin jest tym "the best son of bith in the galaxie" :)

No zapowiada sie bardzo ciekawie i to dopiero poczatek.

Rzeczywiście Ciemna Strona musi być bardzo prymitywna, skoro ktoś kto nie ma o niej pojęcia może jej używać lepiej od wytrenowanego mistrza...
Obawiam się, że już wszystko na ten temat zostało powiedziane i co ma się stać to się stanie... Trudno...

Chyba droideki a nie droidiki.
Dziwi mnie ta łatwość z jaką Anakin pokonuje Dooku. Coś tu się kupy nie trzyma, razem z Obi nie potrafili dać rady a sam Anakin pokonał Hrabiego z łatwością? Nie chciał użyć CS przy Mistrzu czy jak??

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.