TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Star Wars Insider #75

2004-05-10 23:11:00

Jak informuje Lord Sidious:
W sprzedaży (w Empikach) ukazał się 75 numer magazynu Star Wars Insider. W środku znajdziemy m.in.:

 • wspaniały artykuł o Keirze Knightey i innych kobietach związanych z Star Wars
 • artykuł o generale Grievousie
 • opowiadanie Shane'a Dixa o Jainie
 • wieści z planu trzeciej części Gwiezdnych Wojen
 • i stałe działy
W tym numerze pojawiły się pewne zmiany - po pierwsze HoloNet News zajmuje już 2 strony (jednak kosztem innych działów) - w tej rubryce dowiadujemy się m.in., że Grievous podbił Duro.
Oprócz tego zamieszczono przewodnik po postaciach z Outlander Club. Inną zmianą jest dział książkowy - tym razem poświęcony publikacjom z Marą Jade - głównie Zahn - ale brakuje książki przewodniej, jak to było zawsze. Podobnie w komiksach - tytuł przewodni to - komiksy dopowiadające film. Ogólnie numer bardzo ciekawy i kosztuje 39,90 PLN.
(Niektóre zdjęcia z tego numeru można obejrzeć tutaj).
TAGI: Czasopisma (237) Empik (153) Paizo Publishing (21) Star Wars Insider (190)

KOMENTARZE (3)

 • jar jar binks2004-05-15 15:50:17

  artykuł o generale Grievousie
  to może być ciekawe nie wiem czy numer jets w katowicach.

 • przyb2004-05-11 10:10:10

  Nie wiem czy zauważyłeś, ale na stronie 30 w dziale Prequel Updates jest rysunek tego samego "Grievousa" (w sumie to ich 2 jest) i jest podpisane że są to jego bodyguards... przecież mogli oni powstać z koncepcyjnego projektu samego Grnerała...

 • John Waiter2004-05-11 10:02:21

  Przy zdjęciach z tego numeru Insider'a wystąpiło chyba przekłamanie, o którym piszę poniżej: rysunek "Inne pomysły na wygląd Grievousa" - to chyba lekka pomyłka!!! - Z nr 50 dwumiesięcznika "Star Wars", gdzie tematem przewodnim jest również generał Grievous zdjęcia z tymi postaciami podpisane są "the bodyguards", zaś zdjęcie generała Grievousa z takimi 2 gośćmi w tyle - "Droid General & Henchmen". W związku z tym to prędzej straż przyboczna (coś na wzór Emperor's Royal Guards) generała niż sam pomysł na postać generała, którą widzieliśmy w ostatnim odcinku Clone Wars - chyba nikt by nie pokazywał teraz nowej koncepcji jego postaci?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..