Zemsta Sithów

Plotki na temat tytułu

TFN

Prawdopodobnie tytuł III części Gwiezdnych Wojen oficjalnie zostanie ogłoszony w sierpniu tego roku (podobnie jak w przypadku Ataku Klonów). Niedawno pojawiły się plotki, że Lucas zdecyduje się na BIRTH OF THE EMPIRE. Podobno najbardziej się mu podoba. Jakoby wszelkie matareriały promocyjne, czyli plakaty i inne licencjonowane produkty, są tworzone własnie w tym tygodniu i używają tego tytułu jako roboczego. Dlatego można oczekiwać, iż Lucasfilm powoli przygotowuje się do ogłoszenia tytułu jeszcze wcześniej (co zresztą sugerowaliśmy, gdy podano datę premiery - więcej).
Wygląda na to, że kolejna część Sagi będzie miała w tytule "of the". BOTE - Birth of the Empire, pod warunkiem, że plotki się sprawdzą.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (890) Plotki (1117)

Komentarze (24)

A mnie sie podoba: "Początek nowej galaktyki". Co wy na to?

Sory za tego doubla :/ a wracając do tematu Lucas może nas zaskoczyć zajrzeć do słownika i zapodać jakimś niezwykłym słówkiem :))))

Mi utkwiła w pamięci szczególnie jedna scena z TPM (jeśli się nie myle:P) A mianowicie słowa Maula skierowane do Sidiousa "At last we will have revange" I myśle że z tą kwestią będzie powiązany tytuł ... Revange of the Siths lub Rise of the Empire ...

Mi utkwiła w pamięci szczególnie jedna scena z TPM (jeśli się nie myle:P) A mianowicie słowa Maula skierowane do Sidiousa "At last we will have revange" I myśle że z tą kwestią będzie powiązany tytuł ... Revange of the Siths lub Rise of the Empire ...

Tytuł o wiele lepszy od AOTC i 100 razy lepszy od TFM...

Wole ROTE....Rise of the Empire...

Miało być mylę a nie myslę ;) sorry za literówkę :]

Gregi--> chyba dobrze ci sie wydaje. BIRTH OF THE EMPIRE raczej mi sie podoba i bede zadowolony z takiego tytulu ale wole poczekac az tytul ten (czy tez inny) zostanie potwierdzony oficjalnie.

Nie jestem do końca przekonany czy Fall Republic jest poprawną formą, według mnie lepszą jest The Falling Republic, jeśli się myslę niech mnie ktoś poprawi.

- Twilight Republic
- Fall Republic ( bez of the)
- The Fall Republic

a moze "Twilight Republic" - Zmierzch Republiki

Tytuł fajny ale w wersji polskiej - "Narodziny Imperium", w oryginale jakoś mi już tak dobrze nie brzmi... Ja bym lansował tytuł "Fall of the Republic" (znów "of the" :/ ) albo "A New Order" (tylko w tym wypadku byłyby 2 części po sobie o podobnych tytułach: "A New Order" - "A New Hope").

Zgadzam się z tymy co mówili, ze Imperium raczej się w tytule nie pojawi...tym bardziej, że z ważniejszych słow w SW takich jak : Jedi czy Imperium, w tytule nie było jeszcz Republiki...(choćby Zmierzch Republiki Upadek itp...)

Tytuł ok. Bije na głowe AOTC

Jest dobrze jak zostanie przy takim to nie powinno byc problemów z tłumaczeniem.... pamietacie TPM....

wolałbym BREATH OF THE EMPIRE... nie lepiej?...

Birth of the Vader mi sie podoba fajny by byl

BOTE - SOTE - dość podobne...

Ja bym wolał coś bardziej Sithowego. Może Revenge of the (Hmm..... znów to "of the") Sith? Wiem, wiem troche banalne, ale wolę coś Sithowego :)

Hmm... "Nowy ład" może? :)

Według mnie Lucas zaskoczy nas czymś lepszym :) Imperium było już w tytule V części , więc teraz czekam na coś nowego :P

Na pewno trudno spaprac tlumaczenie :P. Bo jak sobie wyobraze lapsusy, ktore mozna wykreowac na podstawie The Creeping Fear to mnie rzeczywiscie ciarki ze strachu przechodza :P.

No cóż... NARODZINY IMPERIUM.... niech będzie ;-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.