Książki

Okładka Hard Contact

StarWars.com


Jesienią Lucasarts zaprezentuje ekscytujące akcje w misjach oddziału szturmowców klonów w nowej grze Star Wars: Republic Commando. Del Rey Books natomiast przedstawi tych żołnierzy ale w nietypowej historii pt. "Star Wars: Republic Commando: Hard Contact". Będzie to powieść napisana przez Karen Traviss.

Autorka opowie historie czterech szturmowców klonów, których misja sabotażu nie idzie zgodnie z planem. Badania nad nanowirusem, w kompleksie zlokalizowanym na planecie pod władaniem Separatystów, zostają odkryte przez szturmowców klonów. Jednak żołnierze są bezbronni oraz w mniejszości. Znajdują się głęboko na linii wroga bez wsparcia. Musza zdać się na obcych, zamiast pomocy swoich zaufanych kompanów.

Traviss, dawna korespondentka obronna i dziennikarka, która służyła w Królewskich Morskich Służbach Pomocniczych oraz w Armii Terytorialnej, opublikowała takie opowiadania w "Asimov", "Realms of Fantasy" i "On Spec". Jej pierwsza powieść pt. "City of Pearl" została opublikowana w 2004 roku.

Del Rey Books planuje wydać książkę w twardej okładce w listopadzie 2004 roku.

Więcej o książce tutaj.

Oficjalny topic na Forum na temat serii książek Star Wars : Republic CommandoTagi: Del Rey (480) Karen Traviss (116) Komandosi Republiki (43)

Komentarze (14)

Coś czuje, że będę musiał sobie sprawić tą książkę. Co do okładki to dla mnie jest git. Najważniejsze, że nie przeładowana i zachowana kompozycja :D

Mysle ze ta ksiazka bedzie miala powiazania z gra

super zrobiona ta okładka. Bajer!!!

okładka jest świetna
a ta gra bedzie najlepsza gra tego roku.

To że tło jest czarne symbolizuje osamotnienie żołnierzy. No i osaczającą ich ciemność :) Dla mnie może być.

Ja nie mówię, że kolory są złe czy że mają stroje głupie. Mi chodzi o to, że ten obrazek nie ma takiej głębi... Przecież tam prawie żadnego tła nie ma... :)

A co wy chcecie od tej okładki, jest wojna, oni sa komandosami, więc chyba nie oczekujecie ich na słonecznej plazy w strojach plazowych i z dziewczynami w bikini ??!

Moja "Wojna Klonów" ma fajniejszą okładkę (brawa dla Kisiela :)). Ta do RC jest taka... nijaka...

Okładeczka, okładeczka bardzo ładna, bardzo ładna.

Co do książek o grach to nie wiem bo Galaxies nie czytałem A Baldur's Gate to nie SW. Mam nadzieje że bedzie bardzo dobry book i wciągać będzie bo CW to modne niczym UE ostatnio :P

To tylko świadczy że to naprawdę zła okładka...

A mi się podoba..... bardzo fajnie wygląda....

Jakiś lamer ją wymyślił.

płytka ta okłądka :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.