Komiksy

Star Wars: Związek t.1

W dniu dzisiejszym można już nabyć najnowszy komiks wydawnictwa Amber. Jak na razie komiks jest dostępny tylko na Międzynarowych Targach Książki jakie odbywają się w dniach 21-23.06 w Warszawie w PKiN w cenie 13.00 zł. Komiks został wydany w miękkiej oprawie na kredowym papierze i jego cena wynosi 16.90 zł. I będzie dostępny w megastorach i księgarniach od poniedziałku.

Druga Gwiada Śmierci zostaje unicestwiona, Imperium pokonane. Nowa Republika kwitnie. Wciąż jednak wielu dochowuje wierności ideałom i złowieszczym planom Imperatora. Kiedy największy bohater Nowej Republiki i jedyny mistrz Jedi, Luke Skywalker, postanawia poślubić Marę Jade, kobietę, która była kiedyś osobistą zabójczynią Palpatine’a, w Imperium i Nowej Republice znajdą się tacy, którzy zechcą ich powsztrzymać – i to za wszelką cene !

Napisany przez cenionego autora powieści z cyklu Gwiezdne Wojny, Michaela A. Stackpole’a (Ja, Jedi ; dylogia Mroczny przypływ ; seria X-Wing: Eskadra Łotrów, Ryzyko Wedge’a, Pułapka Krytosa, Wojna o bactę) i zilustrowanego z fotograficzną precyzją przez Roberta Teranishiego Związek t.1 przedstawia ważny epizod w historii Gwiezdnych Wojen, który łączy klasyczną trylogię z nieograniczoną przyszłością, jaka czekała dawno, dawno temu odległą galaktykę !

Topic na Forum o komiksie Star Wars: Związek.Tagi: Amber (525) Michael A. Stackpole (61)

Komentarze (17)

kurrrr... czemu akurat Teranishi ?!?! Nie mogli znaleźć lepszego rysownika, się pytam ?!?!

Wypadkowy watek:
http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=62351#84936

Na Targach bylo bardzo dużo egezemplaży, kupiłem sobie i chyba do końca zycia nie zapomnę tych targów. Pośliznąlem sie na głownych schodach i trach!! Obie kości lewej nogi połamane z przemieszczniem. Teraz mam dowód na to ze miłość do Star Wars jest w pewnym sensie szkodliwa. Ale przynajmniej kupiłem komiks :) .

w poznaniu w poniedziałek też nie było!

gowno :( do dzisiaj nie ma ZWIAZKU (przynajmniej w lodzi)

Super nareszcie coś do poczytania.

wow, niezla atmosferka :) dzieki!

Chętnie sobie kupię...:D

No to moze to ze na mieko nam podadzą to jakjkoekhm komiks to nasza zasłufga?

Wyluzuj...

Qrde, a co ja wróżka jestem !!! Tym zajmuja sie hurtownie a nie Amber i ja !!

"I będzie dostępny w megastorach i księgarniach od poniedziałku." :)

tylko na Międzynarowych Targach Książki? wiadomo kiedy trafi do ksiegarni?

Siuper...pojadem na zakupki :)

Sukcesss!

jeszcze jeno: mieka oprawa to też szybdsze niszczenie i prędzej czy później umieszczenie w koszulce i nie narażanie na częste czytanie i niszczenie :/. No i szkoda ze komix bedząc w miękiej nie jhest gruby. wtedy cena by 30 zł ie przekroczyła!

a jednak na mieko, może to lepiej? Jezeli to polska okładka a nie foromontaz Amberu (tak jak to było z PP, pokazali żółte logo eydali czerwone :P ) to widze że wzorują się na U.S.A z tym paskiem w lewym górnym rogu okładki. W poniedziałek jade kupić!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.