Zemsta Sithów

Before the Helmet 32

StarWars.com

Na StarWars.com w dziale Hyperspace pojawiło się trzydzieste drugie zdjęcie z serii Before the Helmet. Przedstawia ono (spoiler):Anakina Skywalkera i Najwyższego Kanclerza Palpatine`a, którzy przechodzą przez korytarz budynku Galaktycznego Senatu. Na planie widać pięknie zdobioną, srebrną kolumnę oraz podłoże o kolorze jasno brązowym.

Prawdopodobnie Palpatine w czasie tej sceny będzie wychwalał nadzwyczajne umiejętności Wybrańca, który w czasie Wojen Klonów stał się potężniejszy niż mógł to sobie wyobrazić.
W Epizodzie 3 zobaczymy wiele scen z udziałem Kanclerza i Anakina. Palpatine z początku coraz bardziej będzie zdobywał zaufanie i przychylność Skywalkera. Jednak po niedługim czasie Kanclerz wyjawi Anakinowi swój największy sekret, czyli Potęgę Ciemnej Strony Mocy. Możliwe, iż będzie to polegać na pokazaniu kilku sztuczek typu błyskawic i duszenia mocy. Anakin szybko je opanuje, po czym Palpatine uknuje wraz z nim intrygę, która obali Zakon Rycerzy Jedi na zawsze. Kanclerz obieca, że zapewni Skywalkerowi największa władzę i szacunek w całej galaktyce. Anakin bez większego wahania zgodzi się, gdyż pragnie tego najbardziej na świecie
(koniec spoilera).Tagi: Before the Helmet (76)

Komentarze (8)

Jak dla mnie ta informacja wydała się trochę dziwna - wygląda na to że ten Anakin to jakieś nieskomplikowany smarkacz - jak mu powiesz tak zrobi. Po prostu brak kręgosłupa - wogóle nie umie myśleć, a gdzie tu 20 lat życia i kilka lat przyjaźni z Obi Wanem. Nie tłumaczmy wszystkiego Ciemną Stroną Mocy, bo na nią trzeba przejść świadomie, z własnej woli, aby być tak potężnym, jak przyszły Darth Vader.

no cóż - polityka zwykła - jak dzisiaj

Sebo mnie to też moze nie przekonuje ale jedno do drugiego bardzo pasuje i dobrze by wyjaśniało pwne rozdzicielskie aspekty i wątpliwości na jakie mółby natrafić Anni

Seba <= wiesz, jaki jest Anakin, Ja bym się po nim tylko tego spodziewał...

Właśnie sobie przeczytałem artykuł na wp.pl, gdzie m. in. podniesiono jedną, istotną kwestię - Anakin porzuci miłość, porzuci swoje dzieci, porzuci przyjaciół, porzuci wartości Jedi tylko po to żeby uzyskać jakąś tam władzę i jakiś szacunek... No nie wiem, ta historia mnie średnio przekonuje.

"Anakin szybko je opanuje..." je znaczy "sztuczki"(hahaha) CSM.... szybko... moze on jest rzeczywiście Wybrańcem... podłączą go do centalnego kompa, szpryca w szchę i downloading:D
"Wrzuć mi pilotaż Bela212":D "Załaduj sztuczki CSM" o rety EIII to będzie jazda.

"Kanclerz obieca, że zapewni Skywalkerowi największa władzę i szacunek w całej galaktyce" a ja myślałem ze Anakin chciał zwiedzic cała galaktyke :)

o, nie...ten Palpatine zepsuje wszystko to, co z takim trudem budował Obi-Wan ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.