Komiksy

Petycja o komiksy z Wojen Klonow !

LS

Od lat w Polsce fani Gwiezdnych Wojen nie mogą doczekać się serii komiksowej z prawdziwego zdarzenia poświęconej swym ulubionym bohaterom. Dobry Komiks to nowe wydawnictwo na rynku przybliżające ciekawe serie komiksowe, stojące na wysokim poziomie wydawniczym i dostępne w rewelacyjnie niskiej cenie. Jeśli chcielibyście ujrzeć w takim formacie serię Star Wars: Republic: Clone Wars, liczymy na Wasze głosy, które przekazane zostaną redakcji Dobrego Komiksu.
Podpisy możecie składać tutaj.Tagi: Amber (525) Republic (189)

Komentarze (26)

jestem za!!!!!!!!!!!!

czekam jeszcze na polskie wydanie totj

Właśnie podpisałem się pod petycją - pozycja prawie 300 - miło że tak sporo osób jest za takim projektem, ale myślę, że pomysł co jakiś czas trzeba odświeżać - np. raz w miesiącu.

JESTEM juz podpisany. Oby to wypaliło

jestem za!:))

Podpisuje sie 3 rekami :P

Ja też się podpisałem a i tak gówno z tego będzie jak zawsze. Już mnie zaczyno wk...wiać to że żyję w karju z 3 świata!!!!!!

Andaral> nie byłbym pewien , czy robisz to dla zasady. Bo co to za zasada: trzymać się z dala od komiksów SW , wydanych przez Axela? Ich INNE pisma nie zmienią treści komiksu. W najgorszym wypadku coś kiepskiego może pokazać papier , czy tłumaczenie , ale to , co jeszcze wydają nie ma nic do rzeczy!

Andaral: w świecie, w którym trzeba być nastawionym na zarabianie pieniędzy, zasady ogrywają małą rolę. Ci, którzy się im oddają, odpadają, bo są za słabi- jakby to powiedział Lord Helmet: zło zawsze zwycięża, bo dobro jest głupie. :P
No to chyba lepiej zacisnąć zęby i wpisać się? To nie wybory, nie masz alternatywy- albo działasz na korzyść współplemieńców, albo nie robisz nic.

Oto basnowa solidarność fanów SW....

Freedon Nadd -> tak trzymaj !!

A jezeli chodzi o wydawce to zewgledu na ZASADY ja tego czegos nie wezme do reki, wydawnictwo jest dla mnie spalone, jedna wielka szmata. Dla ZASADY mowie nie, nawet jezeli bedzie to SW.

Podpiałem :)

podpisanie petycji chyba nie zajmuje wiele czasu. A w tym przypadku dawanie sobie spokoj? niektorym zalezy na SW... ja podpisalem. Zobaczymy :)

To Amber sobie olewa komiksy, wydaje w kolko jakies sztumskie pozycje, ktorych nawet nie chce mi sie przegladac:/

oczywiście, pamiętajmy że petycja o Mangę SW nic nie dała :(

Ja podobnież , jak Raiana - wszyscy wiemy , jak się petycje miewają.

Amber nie wyda tego! Już mają w planach Bobę (którego częśc pierwsza była już w polsce :/) na to byśmy czekali zbyt długo i moglibyśmy się nie doczekać...

cóż... moge sie niby wpisać na tą listę, ale wydawnictwo Amber jest, że tak powiem większym pewniakiem jeśli chodzi o wydawanie komiksów... tak czy siak prędzej czy później wydałoby te Clone Warsy.... za 16,80 - ale przynajmniej na ładnym papierze... wole Amber ale i tak sie moge wpisać :/

Tvan: To zostanie do redakcji przekazane więc spróbować nie zaszkodzi

Andaral: To że wydają FAKT nie zmieni treści komixów z SW a reklam innych gazet narazie w DK nie było co najwyzej innego komixu z tej serii. nie obawiaj się zapowiedzi nowego FAKTu w środku czy cuś :)

hehe petition online to chyba najsmieszniejsza strona z petycjami tamtych petycji nikt nieprzeglada i tak, czego juz tam niechcialo sie petycjonowac i duzo z sw bylo a i tak pelna olewka

Na pewno na moj nie liczcie, dajcie spokoj z takimi petycjami, a na dodatek piszecie do Axela, ktory wydaje Szit-Fakt

Ja też sie wpisałem, było by super jak by ktoś zaczął wydawać komiksy SW za taką cene (5 zł). Czytałem, że te komiksy wydawane przez to wydawnictwo są bardzo dobrze wydane i są tylko pochelbne opinnie. Wpisujmy się wszyscy może sie uda.

Ja tez juz podpisalem. Róbmy to wszyscy

ja juz się wpisałem i dopilnuje zeby wszyscy z mojej listy gg też :>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.