Gry komputerowe

Nowa planeta w KotORze 2 - UPDATE

IGN

Serwis informacyjny IGN zaprezentował opis jednej z nowych planet, która pojawi się w grze Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords. Owy świat nazywał się będzie Dxun, a IGN opisuje go następująco:

Dxun jest największym księżycem systemu Onderon, o bardzo dużym zalesieniu i burzowej pogodzie. Bestie żyjące w dżunglach tej planety należą do najlepszych zabójców w galaktyce. Wielu odkrywców decydując się na samotne spacery, już z nich nie wróciło.

Można tu spotkać wiele kraterów, które powstały podczas Wojny Mandaloriańskiej. Nie jest też niczym nowym, jeżeli idąć przez dżunglę napotkamy... ciała tysięcy żołnieży, którzy polegli podczas ostatniego, finalnego desantu Republiki podczas tej wojny.

Dxun jest księżycem Onderona, lecz z całą pewnością nazwać można obie te planety siostrzanymi. Mają one podobne atmosfery. Podróż między nimi możliwa jest nawet za pomocą najmniejszych i najgorzej wyposarzonych statków.

Ostatnimi czasy daje się tu zauważyć zwiększoną aktywność jednostek floty Sithów. Większość ich działań wydaje się być skumulowana na świątyniach ukrytych wewnątrz dżungli. Świat ten jest bardzo niebezpieczny.


Concept art pokazujący Dxun znajdziecie tu.

Update
Większą wersję cencept arta z planetą Dxun znajdziecie tu.Tagi: Knights of the Old Republic II (79)

Komentarze (9)

To tutal został zabity I przywódca Mandalorian, Mandalore, jeszcze za czasów wojny Sith...:/

on on on on on on on on on on jesy piękny.

Sorry za mega literki :p

łADNY ARCKI.. PRAZ KOLEJNY UDOWADNIA WIELKOŚĆ TABLETU :d

Art jest przepiękny - szkoda , że nie większy , bo bym wrzucił na tapetkę ;)

Weehooo! Będzie Dxun! Jak miło :)

Concept art super...

Dxun to nic nowego. To jedno z centralnych miejsc serii Tales of the Jedi. Ale to miło że Obsidian postanowił nawiązać do TOTJ które Bioware zupełnie olali...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.