TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy z Kolekcji Oryginalnej Trylogii

2004-06-25 13:25:00 StarWars.comNiedawno informowaliśmy o zestawach filmowych z Kolekcji Oryginalnej Trylogii, czyli Nowej Nadziei i Imperium Kontratakuje. Zabrakło Powrotu Jedi. Na StarWars.com pojawiły się ich zdjęcia, wraz z Epizodem 6, który zawiera figurki Dartha Vadera, Szturmowca i Imperatora Palpatine`a.
Dodatkowo na oficjalnejmożna zobaczyć inne zestawy takie jak reedycja "Bitwy na Endor" oraz "Kantyna Mos Eisley".”Bitwa na Endor" składa się z pięciu figurek: szturmowca skauta, Generała Hana Solo w płaszczu, żołnierza Rebelii na Endor, Ewoka Wicketa i Logray`a.
Zestaw posiada także różne akcesoria jakimi są: ścigacz Imperialny z Endoru, blastery, plecaki, przybory Ewoków. Dodatkowo do figurek dołączono pięć podstawek."Kantyna Mos Eisley" zawiera trzy figurki: Dr. Evazana, barmana Wuhera, a także Kitika Keed'kaka. Prezentowany zestaw jest jednym z trzech jakie można skompletować, by utworzyć całkowitą sekcje Kantyny Mos Eisley z Nowej Nadziei.

Na StarWars.com pojawiły się również zdjęcia figurek „vintage”. Jest to seria, która składa się z nowych figurek w identycznych opakowaniach z lat 70’-80’, oczywiście ze zmienionym logo na „Kolekcje Oryginalnej Trylogii”. Oto dwie figurki z Imperium Kontratakuje:

Darth Vader
YodaDruga seria figurek „vintage” jest dostępna w przed sprzedaży na StarWarsShop.
TAGI: Hasbro (622) Vintage (32)

KOMENTARZE (3)

  • heks2004-06-25 20:12:55

    Drogie sa........... w USA kosztuja 16$ i wiecej :(/ szt

  • Strid2004-06-25 17:42:59

    Błagam was Hasbor Poland wydajcie to u nas !!!!!!!!

  • mxmaster2004-06-25 14:02:49

    Z tego co widzę te figurki są nawet całkiem fajne, a szczególnie zestaw "Bitwa na Endor" :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..