Świat Filmu

Coppola, Dunst i Schwartzman opowiedzą o Marii Antoninie

Stopklatka.pl

Sofia Coppola przygotowuje się do realizacji filmu, który zatytułowany został "Marie-Antoinette". Obraz powstanie dla studia Columbia Pictures, a główne role zagrają w nim Kirsten Dunst oraz Jason Schwartzman.

Dunst, która grała również w debiucie reżyserskim Coppoli, "Przekleństwach niewinności", wcieli się w obrazie w rolę Marii Antoniny francuskiej królowej, żony Ludwika XVI (Schwartzman), która w okresie dyktatury jakobińskiej wraz z mężem została osadzana w wiezieniu i ścięta.

Prace na planie filmu rozpoczną się w lutym przyszłego roku, a zdjęcia realizowane będą we Francji. W produkcji "Marie-Antoinette" uczestniczyli będą między innymi Ross Katz, Francis Ford Coppola oraz Paul Rassam.Tagi: Sofia Coppola (44)

Komentarze (12)

A czy Sophia Copolla nie miała rólki w Mrocznym Widmie??

To jest strona poświęcona Star Wars młotku a nie filmom generalnie, jak tego nie rozumiesz to spływ.

Właśnie przestańcie się czepiać ! A jak się nie podoba to nie czytajcie i nie komentujcie. Te newsy są stworzone dla tych których to interesuje, a jak wam coś nie pasi to won. Nikt was nie zmusz abyście to czytali.

mimo wszystko news ciekawy ...

Ludzie spokój. Powinniście już przyzwyczaić się do newsów Anakina...

Newsom typu "ta laska która grała w którymśtam epizodzie rzymianina z tłumu zagra halabardnika w ekranizacji Fraszek Kochanowskiego" mówimy stanowcze nie! Takie newsy=Fakt+Superexpres=Shit

Hmm... ja rozumiem, że niezła "dupa" z niej jest, ale żeby od razu poświęcać jej newsa, to żałosne :P Grała raptem parę minut, ciężko nawet znaleźć ją w końcowych napisach :P Hmm... jeśli już koniecznie chcecie, to może załużcie temat "Plotki o statystach z SW" :P gwarantuję niską frekfencją :P

Żaden, kolejny news w stylu "Bastion coraz bliżej poziomu Faktu" :(

super , a jaki ma to związek ze Star Wars ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

Dobrze że to nie pszczołowata Sophie wciela się w postać Marii Antoniny...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.