Zemsta Sithów

Nazwa planety potwierdzona

Toys R Us i dokument Episode 3 video game

Niedawno pisaliśmy o spisie pierwszych zabawek firmy Hasbro z Epizodu III, które znalazły się już w komputerach sieci sklepów Toys R Us. Pojawiła się w nim nazwa planety, która ukazywała się we wcześniejszych informacjach o Zemście Sithów. Wygląda na to, że została ona potwierdzona. (spoiler):

Chodzi o Mustafar, na której Anakin i Obi-Wan stoczą ponad dziesięcio minutowy pojedynek na miecze świetlne. Będzie to początek upadku Skywalkera, a tym samym narodziny Dartha Vadera.
Dodatkowo warto przypomnieć, iż cała walka zacznie się w bardzo długim i szerokim korytarzu. W dokumencie o tworzeniu gry z Epizodu III na czwartym dysku z dodatkami Trylogii DVD, ukazała się pewna ukończona sekwencja. Mimo że jest ona z pozycji komputerowej, prezentuje się bardzo emocjonująco. Widać w niej walkę pomiędzy Skywalkerem a Kenobim właśnie w korytarzu na Musfatar. Co ciekawe wygląda on dosyć mrocznie, a także znajomo. Na ścianach umieszczone są świetlne reflektory, bardzo identyczne do tych z Gwiazdy Śmierci w ANH. Sam korytarz przypomina ten w którym Darth Vader i stary Kenobi walczyli na śmierć i życie.

Zdjęcia z komputerowej walki Anakina i Obi-Wana na Mustafar znajdują się poniżej:

Zdjecie 1
Zdjecie 2
Zdjecie 3
Zdjecie 4
Zdjecie 5
Zdjecie 6
Zdjecie 7
(koniec spoilera).Tagi: przecieki (329) Zdjęcia (321)

Komentarze (13)

:) :p

Tjaaa... na pewno. Będzie scena jak Anakin pije cherbatkę z Jedi Vaderem, a ten dosypuje mu trutkę, a Anakin na to : "I ty przeciwko mnie, Vaderze" :/

właśnie może nakręcili scene albo to zrobią gdzie Anakina zabija podstępny Jedi Darh Vader. hmm

To bedzie raczej koniec upadku Anakina. Potem bedzie juz Darth Vader. A wlasciwie skoro "Anakina zabil mlody rycerz Darth Vader" jak powiedzial Obi-Wan Lukowi, to w podczas pojedynku moze juz nie jest to Anakin?

Nedza!! Te fotki :P Bo spoilera nie czytałem!

to zdjęcia z gry, oczywiście. Ale naroniliście mi smaka, a tu d..

Gregi->święte słowa, ale na pewno Anakin będzie miał czerwony kolor klingi a Obi-Wan niebieski (GL lubi trzymać sie schematów)

Możliwe, że robocza, ale ja ciągle mam nadzieję, że Anakin w finałowym pojednynku będzie walczył niebieskim mieczem, a czerwonego zacznie używać dopiero jako DV. Byłaby to jakaś odmiana: pojedynek z użyciem 2 niebieskich szabelek, a nie taki standard jak mieliśmy dotychczas red vs blue/green ;)

ja i tak obstawiam, że w ostatecznej wersji Anakin będzie miał czerwony miecz :)

Obi-Wan też ma zielony, więc Anakin chyba będzie miał niebieski.

Właściwie to nie widać jaki ma kolor miecza :) Zielony? Bez jaj... :)

Gregi: Niekoniecznie się wyjaśniło, to robocza wersja gry, więc wszystko może ulec zmianie...

I dzięki tym zdjęcią wyjaśniło się jaki kolor miecza będzie miał Anakin podczas pojedynku...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.