TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Premiera Wars TCG

2004-10-06 19:07:00 Wars TCG

Dzisiaj na rynek (na razie USA) trafiła nowa karcianka firmy Decipher - Wars TCG. Co prawda gra nie toczy się w świecie Gwiezdnych Wojen, ale za to mechanika gry jest oparta na wysoko cenionej przez fanów SW karciance SW CCG. Na oficjalnej stronie Wars TCG znajdziecie instrukcję do gry, listę kart wraz z ich skanami (na razie lista jest niepełna, ale to się wkrótce zmieni), opowiadania wprowadzające w świat gry i wiele innych materiałów. Ciekawostką jest fakt, że opowiadania zostały napisane przez znanego większości fanów Gwiezdnych Wojen pisarza, Michaela Stackpole'a.
Dla fanów CCG przygotowaliśmy również artykuł wymieniający i oceniający zmiany jakie zaszły w mechanice gry (z powodu charakteru samego artykułu nie polecam go osobom, które nie znają gry SW CCG).
TAGI: SW CCG (51)

KOMENTARZE (3)

  • Dark Lord Revan2005-01-18 15:24:59

    ja tam z wilekim zamiłowaniem gram w TCG i uważam, że WotC całkeim tego nie zawaił.... Ale może ktoś mi powie dlaczego Sidious nie ma określonego wpółczynnika zdrowia oraz poweru??

  • Nexus-62004-10-06 22:22:29

    Jak podaje strona WARS, swiat gry stworzony na potrzeby tej karcianki ma zostac wykorzystany w innych produktach (ksiazki, komiksy?). Poczytalem sobie te opowiadania, przejrzalem kart i nie zauwazylem niczego, co wyroznialo by to uniwersum s-f od innych. Kolejny sztampowy produkt, przynajmniej pod wzgledem tresci. :(

  • Tvan`Oris2004-10-06 19:25:32

    To jest kolejny blad lu(ka$a) ze dal licencje wizardowi jak kolega mowi'' moze wizard dobre robie rpg ale...'' ale karcianki do bani.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..