Zemsta Sithów

Witualny plan 19

StarWars.com

Na łamach oficjalnej w dziale Hyperspace pojawił się dziewiętnasty wirtualny plan (knoll vision). (spoiler):

Przedstawiono na nim republikański hangar. Jest on bardzo przestronny, mimo iż widzimy wokół niebieski ekran. Podłoga jest wykonana z lśniących płyt, o kolorze ciemno brązowym oraz białym. W głównej części hangaru umieszczono miejsce lądownicze, dla nowego Jedi Starfighera. Wyznaczono w tym celu odpowiednie pole, które jest oświetlone. Widać w nim sam myśliwiec, a także jego posiadacza, czyli Obi-Wana. Dodatkowo można spostrzec Kommandora Cody`iego oraz pewnego klona, w którego wcielił się Bodie Taylor. Oboje nie mają nałożonych hełmów, mimo to przywdziewają niebieski kostium, który ILM zastąpi białą zbroją. W końcowej fazie filmu zobaczymy w tej scenie liczne legiony szturmowców-klonów, a Cody i klon kreowany przez Taylora będą bez hełmów.

W tej scenie Mistrz Kenobi rozmawia z Komandorem Codym, w celu omówienia ważnej taktyki przed bitwą na planecie Utapau. Następnie Obi-Wan wsiądzie do swojego myśliwca by udać się z misją odnalezienia Generała Grievousa.

Owa platforma lądownicza była jedną z wielu, dla których stworzono odpowiednie podłoże. Jak na razie w procesie posprodukcji, pracuje się nad ukończeniem otoczenia hangaru, w którym zobaczymy m.in. wiele clone fighterów
(koniec spoilera).Tagi: Knoll Vision (34)

Komentarze (6)

Wieeeem!
Jest różnica między Jedi-Tie fighterem a Clone Fighterem. Clone Fighter ma kokpit podobny do normalnego ziemskiego myśliwca a T-J podobny do tego ze zwykłego Tie. Wyraźnie widać że na planie jest T-J.

prabab - klony takze mają swoje mysliwce....... :)

To nie jest CloneFighter tylko Jedi-Tie Starfighter...

Master Mace Widnu - Cody gra komandora - czyli dorosłego klona, a Taylor młodego - takze nie ma tutaj zadnego błedu.

No tak clone fighter :) połaczenie xwinga, bwinga ;-)

clone fighter:D:D

o ile pamiętam to klony mają jednakowe twarze więc jak Cody i ten drugi nie mogą mieć hełmów?? będą identyczni??

<lol>

impressive, most impressive:-)
niezłe

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.