TWÓJ KOKPIT
0

Książki

NEJ - nowinki z USA

2002-02-22 22:43:00 TF.N

Jeden z bywalców Star Wars Literature Forum - Nom Anor, śle najnowsze informacje. Dotyczą one serii książek, cieszących się ogromną poularnościa. Mowa tu oczywiście o Nowej Erze Jedi, więc jeśli boisz się spoilerów związanych z NEJ, to nie podświetlaj tego tekstu:
Enemy Lines I: Rebel Dream książka Aarona Allstona, ktora niedługo ukaże się w Stanach, a konkretnie w kwietniu będzie opowiadała o dalszych losach bohaterów, w opanowanej przez Yuuzhan Galaktyce. Luke, Han, Leia i Wedge są zmuszeni do zniszczenia czegoś, co tworzyli z narażeniem własnego życia. Na razie nic więcej na ten temat nie wiadomo.
W drugiej części duologii - Enemy Lines II: Rebel Stand (sierpień w USA) trwa dalsza walka Rebeliantów w obronie Coruscant przed najeźdzcą.
Matthew Woodring Stover na koniec serwuje nam książkę pt. Traitor (sierpień w USA). Wiadomo tylko, że w tej książce Jedi dowiedzą się jak żyć w okupowanej stolicy Galaktyki - Coruscant.

To by było na razie tyle jeśli chodzi o Nową Erę Jedi, która jak dotychczas choć nie nudzi, to ciągnie się niesłychanie. Oby Rebelia znów Zwyciężyła !
TAGI: Aaron Allston (117) Del Rey (510) Matthew Stover (87) Nowa Era Jedi (174)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..