Zemsta Sithów

Art of Revenge 10

StarWars.com

Na łamach StarWars.com w dziale Hyperspace pojawił się dziesiąty szkic koncepcyjny z cyklu Art of Revenge. (spoiler):

Przedstawiono na nim projekt jednego z nowych pomieszczeń, należących do Kanclerza Palpatine`a na Coruscant w Zemście Sithów. Jest on przedstawiony w formie wczesnego szkicu.
Chodzi o szeroki korytarz, przypominający gabinet. Przy ścianach można spostrzec kilka siedzeń oraz stołów. Po prawej stronie widać wielkie okno, przez które wygląda sam Palpatine. Całość jest w czarno-białym kolorze. Sam gabinet wygląda mniej ekskluzywnie niż w poprzednich filmach. Mimo tego zobaczymy w nim pewnych senatorów (m.in. Padme, Bail Organa, Fang Zar) omawiających poczynania co do losów galaktyki z Kanclerzem
(koniec spoilera).

Mimo, iż nie możemy zaprezentować nowego Art of Revenge, odsyłamy w ten link>>>. Dzięki temu zobaczycie owy gabinet Palpatine`a, który znajduje się na szkicu, w pełnej krasie.

Dodatkowo w darmowej strefie oficjalnej umieszczono dziewiąty szkic Art of Revenge. Dokładny opis znaduje się tutaj.Tagi: Art of Revenge (27)

Komentarze (11)

Oby jej nie bylo w filmie

Gdyby ona chodzila do mojej dawnej klasy LO to wzroslby poziom urody moich kolezanek klasowych!!:D wiec nie ma co sie smiac, fajna dupa :P

HAHAHAHAHA!!! Jak to zobaczyłem to prawie popusciłem!!! Acaber - panienka do towarzystwa! Jak takie cos będzie w eIII, to będzie katastrofa! Jeszcze na deser nasz ulubieniec Williams..

Nie wiem jak wam ale ta tancerka mi sie podoba !!!

Ładna ta Calamarianka :D

Może Acbar miał specjalne skarpetki
albo ona ma platfusa ;p

A czy zwróciliście uwagęna stopy tejże pani? porównajcie je później ze stopami Ackbara. Co zauważacie?

To jest prawie że calamariańskie porno. Nic dziwnego że GL ma problemy z PG :p

Co do 9 to takie ciuszki mogłaby Padme w EII nosić ;P

sam szkic Arta nr 10 prezentuje się całkiem ładnie... szkoda tylko, że nie jest on pokolorowany :P ale na fotce zamieszczonej na Bastionie widać dokładnie, że finałowa wersja nie tak bardzo odbiega od konceptu ;)

LoL!!! Loaska Mon Calamari!!!! Hahahahaha!!!! No tego jeszcze nie było. Oj będzie ciekawie....

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.