Przebudzenie Mocy

Znów Pablo

LS

Pablo odpowiedział ostatnio także na pytanie o zamieszanie z Epizodami 7, 8 i 9. Cała sprawa dotyczyła tego, że ILM jakoby miał podpisać oświadczenie, że nic nie powiedzą o tych filmach. Pablo stwierdził jedynie, że to głupia pogłoska, bo co by mieli mówić o projekcie, który nie istnieje.

Na pytanie o serial TV, Pablo odpowiedział powołując się na wypowiedź Steve'a Sansweeta z Comic-Con, gdzie ten stwierdził, że jest to jedna z rzeczy rozważanych. Ale mówienie, że będzie to serial o młodym Fettcie polującym na smoki Krayt, to jakieś bzdury. Rozważane są różne opcje, gry komputerowe, produkty DVD, książki, komiksy itd.Tagi: Comic Con (158) Industrial Light & Magic (208) Pablo Hidalgo (279) Steve Sansweet (118)

Komentarze (12)

Z doświadczenia wiadomo, że kiedy film przechodzi w formę serialu, to z serialu nie uda się już powrócić do filmu. Serial eksploatuje temat tak bardzo, że nie sposób nakręcić później czegoś, co nie musiałoby byc powiazane z serialem (vide ostatnia część Nieśmiertelnego). Co gorsza, nakręcony później film sam wygląda jak długi odcinek serialu... Uważam, że jedynym wyjątkiem od reguły byłby tu np. serial kręcony na podstawie Silmarillionu Tolkiena. Tu serial nie wpłynął by np. na nakręcenie "Hobbita", ponieważ tamatyka serialu obejmowała by cale epoki Śródziemia. W każdym razie - nie ma co liczyć na części VII-IX, od tego jest EU, które stara się wypełnić każdą minutę czasu po Epizodzie VI wydarzeniami ze świata Star Wars, zmieniając calość w cyrk i karuzelę przygód głównych postaci...:) Co do serialu - mam obawy. Jedyna nadzieja w tym, że to nie Lucas będzie go kręcił. Mam nadzieję, że scenarzyści nie pójdą w kierunku fajerwerkowych Clone Wars, lecz dadzą coś głębszego i oszczędniejszego w koziołki mieczem świetlnym matołki. Dobrze by było, gdyby serial był mroczny i bardziej brutalny - coś w klimatycznym stylu Republic Commando lub Imperium Kontratakuje. Efekty specjalne to nie wszystko.

Lucas buczał od początku o tym, że na początku zrobił "środek" a teraz się wycofuje, w sumie opowiada jak Obi Wan Skywalkerowi, z pewnego punktu widzenia - na co Luke zdumiony - z pewnego punktu widzenia? (i sami dopowiadaliśmy sobie ciąg dalszy w myślach -co Ty STary gadasz???) . Jak nie zrobi to ktoś zrobi to za niego I BARDZO DOBRZE

mam nadzieję, że na serio nie będzie kolejnej trylogii, bo troche namąciło by to w EU

niech wymąci serial ;P

jak Luka$ow zabraknie ka$y to coś tam napewno wymodzi.

Ja tam się cieszę że nie będzie TRZECIEJ Trylogii... ;p

WoV Anakin

Chyba masz racje ale jeszce tego nie potwierdzono

ee, tam, nie bedzie epizodow 7, 8, 9, pogodzcie sie z tym :(

Najwarzniejsze jest by mieć (wprawdzie coraz mniejszą) nadzieję. Oby tylko Lusa$owi nie znudziło się robienie sagi.

coś w tym musi być, cóż czas pokaże

czyli rozważają wszystko ale nic też pewnie biorą pod uwagę

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.