TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

O klonach, Geonosianach i Dooku słów kilka

2002-02-23 19:08:00 TFN

TheForce.Net opublikował wycinki z "Niesamowitych przekrojów" z AOTC, które mają ukazać się w kwietniu w USA. Zawierają one całą masę spoilerowych informacji, ale także i fragmenty scen. Spoiler:
* Każdy wyszkolony żołnierz klon jest poważną inwestycją, dlatego zranieni czy odizolowani są ratowani, kiedy tylko jest to możliwe. W pełni uzbrojony szturmowiec klon jest podstawą zintegrowanego systemu w którym kanonierki (gunship) są podstawą wsystemu. Pojedyńczy szturmowiec może otrzymywać rozkazy, oraz przekazywać je dalej przez ten system. Jednoski mogą też dzielić się taktycznymi filmami dzięki specjalnie zaprojektowanym hełmom, zaiwerającym nie tylko ekrany, ale i sensory dzięki którym mogą penterować wszystko przez dym, mgłę czy zanieczyszczenia nawet podczas najbardziej zarzartych stref bitwy. Szczelne i termicznie regulowene rękawice jest nieczuła na zarazki oraz cząsteczki chemiczne, przez co daje ochonę także w otwartej przestrzeni jak i zabójczych atmosferach. Odporność cieplna zbroi pozwala szturmowcą na maszerowanie przez obszary tarcz, tak jak pozbawione życia Droidy Bojowe, jak również odbijać ukośnie strzały z blasterów oraz zmniejszać bezpośrednie udeżenia, zwiększając sznsę przeżycia. Pełna zbroja jest noszona przez ekipy pozjazdów, unimożliwia pełne ruchy. (Dostawncom uniformów nie dano czasu przed bitwą o Geonosis by wprowadzić modyfikcaje takie jak zredukowanie okrycia nóg czy torsu).

* Podczas bitwy z Republiką, Geonosiański odłam wprowadził do użytku tysiące rezerwowych myśliwców, by złamać Republikańską blokadę planetarnych sił Sojuszu Korporacyjnego. Geonosiańskie myśliwce są podobne do Jachtu Słonecznego Hrabiego Dooku, z wyjątkiem, że nie mają żagla i są zasilane przez tradycyjne źródła energii.

* Geonosiańscy piloci mogą potencjalnie spędzić lata w gotowości do akcji, ponieważ ich wytrzymały gatunek nie wymaga snu. Symulator zapachów w masce pilota zwiększa czuły Geonosiański zmysł zapachu, dzięki któremu przekazywane są parametry lotu. Maska ta może też wydzielać sygnały za pomocą feromonó, dzięki czemu dowódczy i kontrolerzy lotów, mogą z łatwością modyfikować nastrój pilota i przekazywać priorytety kolektywne.

* Po tym jak Yoda pokona Dooku, ten opuszczając swych dobroczyńców (Geonosian), w swojej bardzo ważnej misji. Istotnie jego propagandowe zwycięstwo może przewyższyć jego straty materialne, zwłaszcza od kiedy ujawnienie sekretu armi klonów może być interpretowane jako dowód, że Republika używa siły. Kiedy losy bitwy się przeważają, Hrabia Dooku, ucieka do swojego pojazdu (Jacht Słoneczny - Solar Sailer) i odlatuje.
(koniec spoilera).
TAGI: przecieki (340)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..