Świat Filmu

Powrót do Garden State

W dniu dzisiejszym na ekrany kin wszedł film pt. Powrót do Garden State, który opowiada Historię dwudziestszescioletniego Andrew Largeman'a (Zach Braff), który większość swojego życia spędził - dzieki swojemy ojcu psychiatrze (Ian Holm) na lekach antydepresyjnych. Jego życie zmienia powrót do rodzinnego miasteczka w New Jersey, spowodowane śmiercią Matki. Tu, przez przypadek, w poczekalni u znajomego neurologa ojca napotyka Sam (Natalie Portman), która pokazuje mu wszystko czego mu brakuje i doznaje radości z życia. Polecam gorąco wszystkim ten film, można wiele zobaczyć i na powrót z perspektywy czasu pokochać życie, takim jakie jest, a raczej takim jakie powinno być czyli czysta swoboda i radość życia. Przecież mamy je tylko jedno i pamietajcie, zawsze patrzmy przed siebie, a nie za.

Ocena: ****Tagi: Natalie Portman (368)

Komentarze (4)

Zapowieź jest obiecująca :))) Mam zamiar iść , potem się pszekonamy....

To nie superprodukcja. Film powstawal nie majac dystrybutora. To raczej przyklad niezaleznego kina amerykanskiego (jesli jeszcze takie jest ;) ). Film naprawde dobry. Pokazujacy wlasnie te radosc zycia, ktorej ludziom brakuje. Byle na nim wczoraj i polecam goraco.

Natalka w kolejnej superprodukcji flmowej ;).Świetny film podobno, w Glamour zdięcie i opis Powrotu do Grden State.Pozdro dla Natala Portwela

podobno wyjątkowo dobry film ale i tak pewnie nie oglądne :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.