Różne

Tylko Stara Trylogia

Marionetti za Wp.pl

Mark Hamill uważa, że nowe części 'Gwiezdnych Wojen' nie są już tak zabawne, jak oryginalna trylogia.

Aktor, który wcielił się przed laty w postać Luke'a Skywalkera, powiedział w wywiadzie dla magazynu TV Movie, że nie jest fanem nowych części.

"- Moim zdaniem te filmy są zbyt poważne, porządne i niemal religijne. Zupełnie, jak Dziesięć Przykazań", powiedział gwiazdor, który ciągle doskonale pamięta, jak dobrze bawił się na planie swoich filmów.

"- Te nieustanne kłótnie robotów o to, kto jest odpowiedzialny za zamieszanie, przypominały mi często komedie z udziałem Flipa i Flapa."

53-letni Hamill wierzy, że Luke Skywalker na zawsze pozostanie związany z jego osobą: "Założę się, że na moim pogrzebie pierwszą rzeczą, o jakiej wspomną ludzie będzie Skywalker."Tagi: Mark Hamill (367)

Komentarze (19)

zdecydowanie powinni nakręcić ciąg dalszy:::) a jak nie Lucas to ktoś inny może nawet fani, ktoś kto utrze mu nosa powinien zrobić wysokobudżetowy film tak jak równocześnie dzieje się z Wojną Światów. Powstają dwie, ktoś wyprzedził Spielberga.

ależ dziękuję!

Kyp -> Co lepsze to kwestia gustu, ale twierdzić, że OT jest syfna to chyba przesada. Niemniej gratuluję odwagi :p

no cóż to jest odczucie indywidualne bo jak dla mnie
NT jest lepsza niż OT która jest przestarzała i syfna.

Prawdopodobnie to, że filmy z OT zawierają elementy humorystyczne i aktorzy na planie dobrze się czują oraz bawią, sprawia, że mają one w sobie to "coś" i są o wiele lepiej zagrane niż filmy z zakresu nowej trylogii.

to jest racjaale moze zemsta sith będzie porownywalna z orginalna trylogia.

popieram to co mówi Hammil, nowa trylogia jest niczym w porównaniu ze starą !!!!!!!!!!!

Ale on zrzędzi... robi z siebie ofiare losu, bo tylko już tak może na siebie zwrócić uwage...

Dziwie się, Hamillowi że tak wysoko stawia kwestie humoru w Star Wars'ach. Przecież to nie komedia. Wiem, że generalnie jest to film dla dzieci, ale mimo to jest to film bardzo poważny, poruszający trudne dylematy moralne. Humor w tym wszystkim schodzi na bardzo daleki plan. Ja sam pamiętam, ze jak oglądałem stare epizody miałem gdzieś, to ze C3-PO powie cos niestosownego albo zbeszta R2-D2. Najważniejsze było dla mnie to jak Luke poradzi sobie ze swoim przeznaczeniem. Z całym szacunkiem dla Hamilla ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że chciałby wrócić do swojej dawnej przygody ze Star Wars'ami i denerwuje go to że to wszystko dzieje się teraz bez jego udziału –nawet podświadomie.

Sebastiannie to genialnie podsumował :D :D.
Mark Hamill wypowiadał się już na temat Nowej Trylogii wielokrotnie , więc to nic nowego :P.

A na moim pogrzebie uwielbiał star wars , SAtare częsci sa cool oglądłąmekarzdą z milion razy mam oryginalan trylogie a dvd i nowe częsci terz ale ja niewidze ruznic w zabawnosci nowe cżesci maja jar jara choc w 2 nie pokazali i roboty terz ale widac ze nowe cżesci staja sie z gfilmu na film coraz mroczniejsze i to mi sie podoba a lukas nakreci jeszcze 3 czesci któe będa kontynuacja po trylogi :-)

I tym samym Luke potwierdził że NT jest poważniejsza i lepsza.

No ale wychodzi, że to nowa trylogia jest poważna, a stara bardziej zabawna - czyli wbrew naszym krytykantom :P.

Ileż oni będą to wałkować? :/

xan> Wiele razy w wywiadach Hamill to powtarzał, że nie chce być znany jako aktor grający Skywalkera... Chce być znany z innych ról, ale niestety... Gdy sie wejdzie do historii, wyjść już się nie da :P

A gdzie tak napisano?

Swoją drogą to nie wiem co ten Hamill ma do roli Luke'a. Gdyby mi dano zagrać nawet ewoka czy kawałek dekoracji w starwarsach, to bym był w siódmym niebie... A tu... Chce na siłe zapomnieć o głównej roli w historii...

"Założę się, że na moim pogrzebie pierwszą rzeczą, o jakiej wspomną ludzie będzie Skywalker." - ten tekst rządzi :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.