Świat Filmu

Harrison Ford zagra w nowym filmie?

Film.Onet.pl

Jak donosi Onet.pl:

Harrison Ford i Matt Damon być może zagrają razem w filmie o życiu Samuela Waksala, założyciela ImClone Systems, firmy biotechnologicznej.

O Waksalu stało się ostatnio głośno w trakcie procesu Marthy Stewart. Założyciel firmy ImClone Systems był bliskim przyjacielem gospodyni popularnych programów telewizyjnych o prowadzeniu gospodarstw domowych. To właśnie dzięki jego poufnym informacjom Stewart pozbyła się udziałów w firmie biotechnologicznej, której akcje zaczęły szybko spadać, po tym jak wynalezione przez nią lekarstwo do walki z rakiem nie zostało zaakceptowane przez Federalną Komisję Żywności i Leków. Sprawą sprzedaży udziałów zanim straciły one na wartości zajęła się prokuratura. Przeciw Waksalowi i Stewart wszczęto dwa odrębne śledztwa. Oskarżony o tzw. insider trading, Waksal przyznał się do winy i został skazany na 7 lat więzienia. Aktualnie odsiaduje wyrok.

Prawa do biografii założyciela ImClone Systems zakupił koncern Sony. Obecnie trwają prace nad scenariuszem, który pisany jest z myślą o Damonie i Fordzie.Tagi: Harrison Ford (452)

Komentarze (2)

Ja uwielbiam jego role w "co kryje prawda". Chcialbym zobaczyc go jeszcze w jakims innym filmie jako czarny harakter.

Harrison Ford to dla mnie guru aktorskiego rzemiosła w tyle różnych ról się już wcielał....myśle iż z rolą Waksala poradzi sobie równie rewelacyjnie jak z np.rolą doktora Kimble'a w Ściganym

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.