Wojny Klonów

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Cześć I na DVD

LS za StarWars.com

Serial Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów doceniony podczas rozdawania telewizyjnych nagród Emmy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wiosną trafi na DVD. Pojawi się on w USA 22 marca 2005. Na razie brak informacji na temat wydania serialu w drugim regionie, ale według wcześniejszych, nieoficjalnych informacji, ma on się pojawić praktycznie na całym świecie w przeciągu kilku dni. Czy w Polsce również? Zobaczymy.

W skład płyty weszło 19 trzyminutowych odcinków i jeden pięciominutowy (dwudziesty) pochodzących z obu pierwszych sezonów serialu. Pojawienie się serialu w reżyserii Genndy'ego Tartakovsky'ego przy współpracy Paula Rudisha będzie towarzyszyć kampania reklamowa. Dzień wcześniej na antenie Cartoon Network (także i Polskiego - więcej>>>) zadebiutuje pierwszy odcinek trzeciej serii.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że "Wojny Klonów" są łącznikiem pomiędzy II a III Epizodem Gwiezdnej Sagi.

Już sama nazwa wydania sugeruje, że będzie kolejne, zapewne z trzecim sezonem. Dla przypomnienia należy dodać, że na dniach w USA pojawiły się wydania DVD dwóch poprzednich seriali Gwiezdno-Wojennych - "Droids" i "Ewoks", a także wspólne wydanie dwóch telewizyjnych filmów o Ewokach. Niestety według nieoficjalnych informacji, pojawią się one w drugim regionie najwcześniej w pierwszej połowie roku 2005. Nie wiadomo, czy także i w Polsce.

Serial "Wojny Klonów" to przede wszystkim kilka powiązanych ze sobą fabularnie wątków. W jednym z nich Obi-Wan walczy z obcym łowcą nagród, w innym Anakin Skywalker wdaje się w epicki pojedynek na miecze świetlne w ruinach świątyni na Yavin 4, w jeszcze innym Mace Windu w pojedynkę rozprawia się z całą armią droidów. Serial został ciepło przyjęty przez fanów na całym świecie, także i w Polsce. Poniżej zamieszczamy okładkę wydania DVD.Tagi: Clone Wars (228) DVD (539)

Komentarze (17)

Muszę złamać swoje życiowe zasady z zgodzić się z VoVem - byyyle napisy...

Jeśli wydanie będzie cudne (a jakość superzasta). No i będzie w Polsce. No i za rozsądną cenę, kupię :)

oby była wersja z napisami, nienawidze dubbingu :P

Dubbing....? A był na Cartoon Network? Udany był?

oby było w PL (dubbing + napisy) to bedzie świetnie. Kupie na 100%!

aby tylko nie kosztowały 180 zł :)

rzule zamiat poczekać i wydać wszystkie odcinki CW na DVD to bedą na raty dawać żeby więcek kasy wyrzulić , jak ja tego nienawidze !

no co Ty. 80zł i by było OK (gdyby dali jeszcze CD z dodatkami - jakąś minigre na PS2, albo materiały z E3)

Tja..... za cenę Trylogii... :/

fajny pomysł. Wszystkie 3 serie - exclusive, wtedy bym kupił...

Płacić za 60 minut? Jakby jeszcze było razem z nowymi marcowymi odcinkami...

a ja nie wiem skąd ściąngąć... bo nigdzie już nie ma do downloadu... i jeżeli będzie w polsce polska wersja poniżej 60 to kupie...

ja to mam na HDD i wystarczy...

Jak bedom ponizej 65zł i w polskiej wersi jezykowej to na 100% kupie.

Jeśli nie wydadzą w PL - to sprowadzę. CW są tego warte :)

ja to będzie u nas to kupię, pod warunkiem żę mniej niż 60

Chciałbym to kupić, ale... to trochę ponad godzinę oglądania, a jak znam GLu$ia to będzie to kosztować z 8 dych (jeśli wogóle u nas będzie). Za 4 dyszki, może bym jeszcze kupił... napewno nie będę sobie tego sprowadzał zza granicy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.