TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Stworzenia z Geonosis

2002-02-28 13:44:00 JediNet

Mamy dla was przewodnik po stworzeniach z Geonosis, który został w oryginale umieszcozny na JediNecie. Jest to spoiler więc miejcie się na baczności:
Aklay – będzie jednym z najbardziej krwiożerczych stworzeń zamieszkujących Geonosis. Będzie wyglądał jak trochę krab i zobaczymy go na arenie podczas finalnej bitwy. Mini zdjęcie Aklaya dostępne jest tutaj.

Geonosianie – to będzie nowa ciekawa, inteligentna rasa. Jednakże nie będzie ona dość spójna, a raczej będzie z łatwością tam można wyróżnić klasy. Z tym, że nie chodzi tu o klasy społeczne, ale klasy takie jak np. w koloniach mrówek. Przedstawicielem jednej z klas będzie Arcyksiąże Poggle the Lesser, który będzie przewodniczył całej społeczności Geonosian. Inną klasą będą wojownicy, którzy będą potrafili latać. Mini obrazek bojownika dostępny jest tutaj.

Massif – to kolejne krwiożercze stworzenia z Geonosis, te jednak będą wprowadzane na arenę, przez wojowników. Będą trochę wyglądać jak jaszczurki, i będą miały funkcję dość podobną do psów bojowych. Mini zdjęcie Massifa dostępne jest tutaj.

Nexu – to stadne trochę przypominające koty drapieżniki, z którymi będzie miał przejścia Obi-wan. Mini zdjęcie dostępne jest tutaj.

Reek – to już legendarny potwór. Podczas finalnej walki Mace Windu i Jango Fett, będą musieli unikać Reeka. Na Reeku też przez pewien czas będą jeździć Obi-wan, Padme i Anakin. Reeka to już chyba wszyscy spoilerowcy widzieli, ale na wszelki wypadek jest jeszcze tutaj.

Jest jeszcze kilka stworkow, których nie udało się na razie potwierdzić: A są to:
Orray – używany głównie do przesuwania ciężkich, dużych rzeczy.
Picador Mount – kolejny potwór z areny
Roga – trochę podobny do szczura, ale też nie wiadomo zbyt wiele o tym stworzeniu.
(koniec spoilera)
TAGI: Plotki (1204) przecieki (340)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..